Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha valaki inkább...

Normális az, ha valaki inkább megvárja míg a másik hazaér, minhogy sajátmagának főzzön egy pár virslit? Vagy hogy egész délután nincs semmi dolga, de mégis azt ugráltatja aki nagyon is elfoglalt?

Figyelt kérdés
Egész délután tanulok, apám meg már 3 kor lelép a munkahelyéről és csak ül a Tv előtt, semmit nem képes magának megcsinálni. Én persze egész délután tanulok de inkább engem zvaar midnen 2 perces hülyeséggel minthogy fel kelljen állnia.
2009. szept. 17. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem... Ez egyáltalán nem normális!

Mi lenne, ha később mennél haza (este 8-9 tájban), addog várna kopogó szemekkel???... 8-o


Mutasd meg apádnak, hol a hűtő, hol a kislábas, hol találja a vízcsapot, hogyan kell meggyújtani a gázt, hogyan főzze meg a rühes virslijét...

Tanítsd meg : hogyan kell 1 szelet kenyeret levágni!


Lehet, az a baj, nem tudja hogy kell csinálni???... :]

2009. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérlek, az én apám is pont ilyen volt. Mindenért ugrasztott, mikor már felnőtt nő voltam akkor is. Mikor férjhez mentem akkor a férjemet ugráltatta. AZóta van nyugutnk mióta külön vagyunk. Sajnos szerintem nálad is ez lesz a helyzet. Tudom milyen ez, ha nemet mondasz áll a bál, inkább megcsinálod. Igaz?
2009. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Így igaz. Van barátom, komoly kapcsolat, és már most ugráltatja őt is. Ha épp inni van kedve akkor a barátomat sofőrnek használja... Szegénykém meg csak azért nem bánja, mert szereti vezetni a kocsinkat. De azért elég gáz...
2009. szept. 17. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még fizetési felszóltásokat, hivatalos leveleket küldök, gépre viszem az adatokat, számlákat írok. Ugrok, hogy a tv "nagygombját" megnyomjam, egymás után 3 pohár akármit bevigyek, stb... és csesztet, ha becsúszik egy-két 4-es. A 3-asról ne is beszéljünk...

14/L

2009. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szegénykéim jól kihasználnak titeket. Már elmúlt az a kor, hogy a nők semmit nem érnek csak lessék a férfiak akaratát.
2009. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaaj, ezen a "rühes virslin" úgy röhögtem XD

ez nem normlis, mondd meg, hogy így nem tudsz tanulni, vagy egyszerűen el kell költözni, pl.koliba, ha másik városban tanulsz.

2009. szept. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!