Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte rettegek attól, hogy...

Szinte rettegek attól, hogy nem lesz családom és egyedül maradok - ez mennyire normális? Ti is érezte (te) k ilyet?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, eddig két komoly kapcsolatom volt, az egyik 16 éves koromtól 19 éves koromig, a másik 20-tól mostanáig, a második kapcsolatom jegyességig jutott.


Majd szakítottunk és azóta folyamatosan azon stresszelem magam hogy sosem lesz már senkim, hiába ismerkedek egyszerűen nem találok senki olyat, akivel passzol minden. Vagy ő nem akar engem vagy én nem akarom őt. Mindezt tetézi hogy a facebookon az ismerőseim két hetente jelentik be az esküvőt/eljegyzést és képeket posztolgatnak a menyasszonyi ruhájukról, az esküvőjük helyszínéről, a jegyesfotózásról, mindenről.. Én meg tök egyedül vagyok..

Pedig járok ismerkedni, társaságközpontú vagyok és nyitott mindenki felé, senkit nem hajtok el, mindenkinek adok legalább egy randi erejéig esélyt.. Ez már paranoia kicsit? Nálatok nem volt ilyen időszak? Hogyan hidaltátok át/hogyan lehetne áthidalni?



2013. márc. 27. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt ilyen időszak. Amúgymeg semmi értelme mások magánügyeit nézegetni és akkor nem éreznél így. Kit érdekel ki hátasodik vagy válik vagy stb...?
2013. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
házasodik na:D
2013. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetris ***** válasza:

Semmiről nem késtél le. Ugyan mi a biztosíték arra, hogy akiknek mostanában van a kézfogójuk, azok együtt is maradnak? Vagy igen, vagy nem. A pártalálás a szerencsén múlik. Ha továbbra is keresgélsz, egyszer csak-csak megtalálod azt, akit a sors neked szánt. Csak ne legyen ez a keresés görcsös, mert akkor elmenekülnek a pasik.

Pont itt hírdetgetnek valami párkeresős oldalt, az előbb láttam. Oda is benézhetnél, hátha.... sose lehet tudni!

Nehogy már elkeseredj!

2013. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom, több éven keresztül görcsösen keresgéltem és gyűlöltem a párokat, akik egymással enyelegtek a metrón. Viszont pár év után megtört a sok egyedüllét, mivel barátokban sem bővelkedek. tudom, ez mártírul hangzik, de egy idő után egyáltalán nem foglalkoztam vele és megtaláltam azt, akivel le akarom élni az életem:) Ne legyél görcsös, ne akarj mindenáron találni valakit és akkor sikerülni fog. Addig ne nagyon várj továbblépést.
2013. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már nem akarok rettegésben élni! Az egész eddigi életem azzal telt, hogy folyton folyvást rettegtem valamitől, akkor is ha éppen nem volt rá okom, és mára kimerített! Nem élhetem le úgy az életem, hogy mindig csak rettegek! A görcsös rettegés miatt nem jutok sehová! Ha nem lesz nem lesz, ha lesz lesz! Ha sors úgy írta meg, hogy e legyen akkor az ellen úgysem tudok mit tenni, ha rettegek sem! Már elegem van a folytonos rettegésekből,mert nem lesz tőle jobb, csak idegroncs leszek tőle! Jegyezd meg jól! Ha nyugodtan élsz, akkor több mindent elérhetsz!
2013. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen időszakom kb 20-21 évesen.Aztán megismertem a férjemet,és boldogan élünk míg meg nem halunk:)
2013. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, most mástól rettegek, hogy megérjem a gyerekem boldogságát és a gyerekei születését.

Társfüggőségra van hajlamod neked is, a háttérben az anyagi önállótlanság is okozhat gondot.

Amióta anyagilag önálló vagyok és nyugodtabb a pénzkeresés miatt, azóta a magánéleten nem stresszelek, csak a gyerekért aggódom.

2013. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kell emiatt aggódni, még csak 24 éves vagy! Az én szüleim mindketten 40 fölött voltak amikor megszülettem, aztán mégis itt vagyok, lett családjuk ami a mai napig egyben van és jól működik. Nem azt mondom hogy te is 40 fölött szülj, de tényleg ráérsz még, tengernyi időd van.
2013. júl. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!