Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek ebben az esetben a...

Elmennétek ebben az esetben a családi összejövetelre?

Figyelt kérdés

A napokban derült ki az egyik közeli családtagról (férjem testvére), hogy hepatitis C vírus hordozó, de ő nem beteg.

Most hétvégén lesz anyóséknál nagy banzáj, húsvét plusz szülinapok, mindenki ott lesz. Mi is készülünk, de most megijedtem. Föleg a három éves lányunk miatt.

Ti elmennétek?


2013. márc. 28. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasgass és döntsd el,de szerintem ahogy én elolvastam egy összejövetelen nem kaphatja el senki.

2013. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám is elkapta a Hepa C-t. Együtt éltünk vele 3-an+ a párom akkor már sokat volt nálunk. Senki nem kapta el. Egyébként ha időben észreveszik gyógyszeres kezeléssel gyógyítható.
2013. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még valami. A Hepások 80%-a nem tudja h beteg. Egy ismerősöm elsősegély nyújtás közben kapta el. Ha akkor nem megy vérvételre lehet hónapokig, évekig nem veszi észre. Egyébként apum valszeg kórházban szedte össze egy műtét alatt :S
2013. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szegény sógornőm is úgy tudta meg, hogy ment volna vért adni, és szóltak neki hogy valami nem stimmel, nézesse meg magát. Meg van ilyedve, most terveztek volna babát.

De annak örülök, hogy annyira nem egyszerű elkapni, nem kell távolságot tartani vele.

2013. márc. 28. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!