Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék lemondták az ebédet!...

Anyámék lemondták az ebédet! Iszonyú rosszul esik, hogy ennyit készültünk rá! Jogos a felháborodás?

Figyelt kérdés

Amióta nem élek otthon azóta tartózkodóbbak lettek.Nem a párommal van bajuk mivel szeretik őt is.Csak a tudat zavarja őket,hogy már nem tarthatnak kalitkában.

21 éves vagyok a párom 22.

Csütörtökön beszéltünk velük,hogy ma délbe eljöhetnének ebédelni.Azt mondták,hogy oké.

De tényleg nagyon készültem rá.Ugyan is nem vagyok gyakori főzős típus.Szívem lelkem beleadtam mindenbe,a párom is segített.

Most meg egy fél órája felhívnak,hogy nem jönnek mert fáj a feje anyumnak.

Annyit is mondhattak volna,hogy nincs kedvük vagy,hogy nem akarnak.

Most itt állunk ketten vagy 5 főre való kajával.

Mással történt már ilyen,hogy a saját szülei nem hajlandóak eljönni?

Végül is nincs nagy baj mert akkor szólunk a párom szüleinek.(őket máskor hívtuk volna meg).

Lehet tényleg fáj a feje,de akkor is bántó!


2013. márc. 31. 11:35
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
52%

Most nem gondolod, hogy kibuksz azon ha valaki megbetegszik?


Veled ilyen sosem fordult még elő?


Vidd el hajléktalanoknak a +3 főre való ételt és jobban fogod magad érezni.

2013. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
69%
Hat ezen nem sertodnek meg az biztos. Ha faj a feje -plane ha jo kis migrenes fejfajas- akkor normalis, hogy nem akar kimozdulni. Mondjuk en nem hivnam meg a parom szuleit, amolyan ha lo nincs szamar is jo megoldasnak tunne, hanem felhivnam anyamat, hogy egy ora mulva ott vagyok, atviszem az ebedet, hogy ne kelljen neki meg a fozessel is bajlodnia.
2013. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
51%
Ez borzasztó, hiszen a fejfájáson egy tabletta nagyon gyorsan segíthet. Soha nem bántanám így meg a gyerekemet és más családtagot sem. Nagyon sajnálom, hogy ilyen anyukád van. Ne hívd meg többször. Vagy előfordult, hogy ő is meghívott titeket és ti nem mentetek és ezt adja most vissza? Ez az egy, amit megértenék.
2013. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
55%

szerintem csak szomatizál, te ismered, neked felmerül, hogy csak kamuzik ami nem véletlen.


szerintem ő is ismer annyira téged, hogy tudja, hogy neked ez rosszul fog esni, ezért érzelmileg zsarolni akar, hogy hátha akkor az "uralmuk" alá tudsz újra kerülni


ezek ilyen emberi játszmák, jól tetted, hogy elköltöztél

2013. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
61%

12:10-es: "Ez borzasztó, hiszen a fejfájáson egy tabletta nagyon gyorsan segíthet. "


Ezek szerint neked még nem fájt igazán a fejed!!!! Amikor nekem elöjön, akkor beszedhetek akár egy-két levél fájdalomcsillapitót, az sem ér semmit, csak ha sikerül elaludnom és akkor esetleg másnapra elmúlik, de van, hogy csak harmadnapra.

2013. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván a kérdező ismeri itt a legjobban a kedves mamát,okoskák!!!Ha szerinte kamuzik,akkor biztos van alapja.
2013. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
83%

Nem lenne szabad felháborodnod, van olyan fejfájás (ráadásul a mostani őrült időjárás is kedvez a migréneknek), amiket nem vesz ki egyhamar gyógyszer, vagy akár hányás a vége.

Az én lányom csütörtök óta lázas senki nem készült rá, hogy a tavaszi szünetet így vészeljük át. Apukámhoz épphogy át fogunk ugrani gyerek nélkül és rohanunk is haza. Ezt senki nem tervezi!

2013. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
36%
És nem jönnek el este vagy holnap?
2013. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom az elsők mit osztogatják szerencsétlent. Milyen dolog ez, hogy lemondja a kaját? Én is szarul voltam karácsonykor, majdnem hánytam, még is volt bennem annyi tartás 17 évesen, hogy elmentem apáékhoz ebédelni. Apa adott nekem gyógyszert és 2 óra múlva semmi bajom nem volt. Migrénes vagyok, szóval azt is tudom, hogy az milyen, ha az iskolát ki tudom vele bírni, akkor egy vacsorát az anyád miért nem bír? Természetes, hogy bántó...
2013. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
86%
pakoljatok össze és vigyétek át a kaját... probléma megoldva
2013. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!