Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen kapcsolatnak van jövője?

Ilyen kapcsolatnak van jövője?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1 éve leszünk együtt,nagyon szeretjük egymást,és minden klappol is,a családja is nagyon szeret engem,és az enyém is őt,de...mindkettőnk családja más világ úgymond.Sajnos mi nem vagyunk nagyon gazdagok,kocsink nincs,nyaralni se járunk,hónapról hónapra vagyunk,nem nyomorgunk,de nagyon jól sem élünk.Ők viszont sokkal jobban állnak anyagilag,nyaralni is mennek egy évben többször,vagy csak úgy ide-oda,kocsival ez nyilván könnyebb.Náluk "más világ" van,jövés-menés,nálunk nincs ilyen,szüleim minden hétvégén itthon vannak.Sokszor elhívnak engem is,de elég kellemetlen amikor mindent ők fizetnek nekem,én viszont nem tudok.


Én mindenképp a párommal képzelem el a jövőt,szeretnék tovább tanulni,dolgozni,járni a világban,kipróbálni sok mindent,szóval vannak terveim,amiket meg is fogok valósítani.


18/L


2013. ápr. 1. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb ki fog buki a különbség.Erre jobb ha felkészülsz.
2013. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet közös jövőtök, ha tudjátok ezt kezelni, és nem dörgölitek egymás orra alá.
2013. ápr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sosem lehet tudni,túl fiatalok vagytok,hogy meg lehessen állapítani a komolyságotok elkötelezetségetek fokát
2013. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ettől fog függeni, hogy együtt maradtok e vagy sem. Legalábbis én nem engedném, hogy egy ilyen dolog éket verjen közénk, ha tök jól megvagyunk. Engem is elküldtek melóhelyről én se állok olyan jól mint a párom, engem is hívogat ideoda, de én pl nem fogadtam el mert zavart volna nagyon, hogy ő fizet mindent. De elmondtam neki hogy nekem erre most nincsen pénzem és kész. Megbeszéltük, hogy majd ha kapok melót akkor mehetünk és felesbe fizetünk. Szerintem azért 1x 2x elmehetsz velük ide oda ha nagyon erősködnek, de nem kell kihasználni őket (bár gondolom nem ez a szándékod). Biztos megértik a ti helyzeteteket is. Aztán meg ha keresel te is lesz munkahelyed ez már nem lesz akadály úgy gondolom.
2013. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már ez semmi. A szomszéd csajt a párja szülei állandóan mexicóba meg meg maldív szigetekre meg ilyen helyekre vitték, multimilliomosok. Azóta meg már a menyük, gondolhatod milyen esküvőjük volt...azt hiszem több millióba került és a csajnak asszem még érettségije sincs.
2013. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!