Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem túlzás kicsit a szüleim...

Ez nem túlzás kicsit a szüleim részéről?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, suli mellett dolgozok. A nővérem terhes lett, a pasi lelépett mi meg nem vagyunk valami gazdagok.


A szüleim azt akarják, hogy az egész fizetésem a nővéremnek adjam, hogy tudjon venni dolgokat a babának. Szerintem ez kicsit nagy elvárás. A felét így is odaadom, ráadásul alig bírok aludni meg tanulni a babasírás miatt, így fáradt vagyok a suliban meg melóhelyen is.


Ti mit gondoltok?


2013. ápr. 4. 10:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnám neki a fizetésem. Bameg, miért nem védekezett? és feltalálták már az abortuszt is. Vagy az örökbefogadást.
2013. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat a noveredet se az eszeert szeretik.....
2013. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson! Kap gyest még családi pótlékot oldja meg abból. Nem neked szült tudta hogy mit vállal, nehogy már te tartsd el a gyerekét, van annak apja is. Ès mondd még neki, hogy ne követelőzzön mert egyenlőre ő az ingyenélő nem te. Csak keményen, mert totál ki akar használni. Ne hagyd magad!
2013. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!