Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Hosszú idő óta nem beszéltem egy fiúval , akivel 2 éve kötődünk egymáshoz, de soha nem lett belőle semmi mert komolytalan ! Most újból megjelent, beszélgettünk és nem értette , hogy miért mondom neki azt , hogy nem tudok benne bizni ( van miért ! nőcsábász, facebook-on rengeteg lányt like- ol , puszikat küld nekik ) Szóval elkezdtünk beszélni, mondta , hogy mostmár komolyabbat akarna tőlem és aztán megint nem irt kb egy hétig ! Megtudtam , hogy egy lánnyal közelebb is kerültek egymáshoz (majdnem lefeküdtek ) Azóta like-olt egy képemet de ő se ir és én sem . Most akkor mi legyen? tudom , hogy hülye lennék ha ezek után még hinnék neki, de nem tudom olyan könnyen elfelejteni .

2013. ápr. 5. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyet hagyd a fenébe, mert valószínűleg nem gondolja komolyan veled, ha közben más lánnyal is összejön vagy flörtölget.....ha mégis belemész egy ilyen kapcsolatba, készülj fel és ne számíts túl sok jóra!

Számomra komolytalan lenne a srác hozzáállása és biztos nem bíznék benne egy percig sem!

2013. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ ..ha nem sokára megint megjelenik mit tegyek?
2013. ápr. 5. 17:13
 3/3 anonim válasza:
Mond meg neki (ha már úgy állnának a dolgok), hogy nem tetszik neked amit csinál a facebookon, meg úgy általában mond el a vele kapcsolatos gondjaidat (amiket fölsoroltál). Ha beleegyezik, és tényleg látsz változást, akkor szerintem érdemes megpróbálni. Ha nem megy neki, akkor...
2013. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!