Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nekem már kéne melltartó... de ezt anyum nem látja rajtam de én tudom hogy kellene már.Nem akarom igy mondani neki hogy anya figyu kell. Segitsetek hogy adjam a tudtàra?

2013. ápr. 7. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Testnevelési órán a lányok használnak, neked is kellene.

Valamilyen alkalommal kiöltözöl és elmondod kényelmetlen,mert átlátszik a testformád.

2013. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Márpedig itt nem érdemes kertelni, körbesétálni a témát vagy utalgatni. Csapj bele. Hajrá! :)

Úgy mondd, ahogy írtad. :)

Kb. így: "Anya, szeretnék veled beszélni valamiről. Úgy érzem, most már szükségem lenne melltartóra. Tudnál segíteni? (Nem tudom, hogyan számozzák, mi állna jól, milyenre lenne szükségem, bla-bla.)


Ha visszakérdez, hogy ugyan már, minek, akkor hozz fel két-három érvet. Azt meg te tudod, miért szeretnél hordani, hm? Például kényelmetlen már testnevelés órán; szerinted már elég nagyok ahhoz, hogy melltartóba tedd a melleidet; átlátszik a ruhán és ez téged nem kicsit zavar stb.

2013. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Én se mertem szólni, anyám meg úgy szarta le ahogy van, ő sose gondolta, hogy esetleg nekem is venni kéne már. Úgyhogy titokban az övét hordtam :S 16 évesen meg vettem magamnak.
2013. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi ciki nincs benne.

De ha még is nagyon annak érzed akkor, ha kapsz zsebpénzt akkor vehetsz magadnak is nem olyan drága és mindig vannak akciósok H&M-ben pl.

Nézd meg neten a melltartó méreteket számold ki a tied és hajrá.

2013. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly??? Te miről szoktál beszélgetni anyukáddal, ha egy ilyen témát nem mersz felhozni neki?
2013. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok... :)
2013. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
11 vagyok. De nem merem neki mondani ... majd szerintem megprobalom félév múlva ... nemtudom vagy majd õ hozza fel talán majd meglatjuk de koszi a vvalaszokat (telorol irok)
2013. ápr. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!