Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseljem el a szüleimet,...

Hogy viseljem el a szüleimet, akik beleszólnak mindenbe? Normális, hogy az anyám ri. Ncnak nevezett?

Figyelt kérdés

A gondok akkor lettek ilyen nagyok,mint most,amikor bemutattam nekik a barátomat.Ő jól él és eléggé a nők kedvence,apáék féltenek tőle.Elkezdték piszkálni nekem,hogy biztos meleg (pedig csak törődik a külsejével) és már ez is sok volt nekem.

3 hete kérdezték,hogy mit kérek szülinapomra és mondtam,hogy már régi vágyam egy Apple Macbook.Elkezdtek velem veszekedni,hogy mit képzelek,milyen igényeim vannak,pedig mondtam,hogy kaphatnám azt az egész családtól vagy valami,de csak vitáztak velem,hogy amiért a barátom gazdag,attól még nem kell ilyeneket venniük és hogy mások éheznek,stb.Kb. egész este ezt hallgattam,pedig ők is tudták,hogy a netbookom már tönkre volt menve,csak töltővel működött,a képernyője is össze volt karcolva,lassú volt,egy alap program alig indult el rajta...Utána mondtam,hogy nem muszáj Macbook,elég egy másfajta gép.De közölték,hogy semmilyen drága dolgot nem kapok.Elmondtam a barátomnak és megvette azt a gépet,amit akartam és hozzá még pár dolgot.Nem szeretem,ha ajándékokat vesz,de már tényleg úgy voltam vele,hogy régóta együtt vagyunk és neki ez a pénz nem számít.Anyáéknak nem mondtam el,nem használtam előttük,de ma anya meglátta és elkezdett üvöltözni és r,bancnak nevezett...Nem gondolom magam annak,a mostani barátom az első és anyáék egyáltalán nincsenek tisztában az életemmel.Csak mindenbe beleszólnak,hogy mi miért nem jó,de normálisan nem tudnak lenni.

17L



2013. ápr. 7. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
:D
2013. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
?
2013. ápr. 7. 19:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer apukám azt vágta a fejemhez, hogy a barátomnak csak "ürítésre" kellek. :D Hát...nagyon kellemes volt ezt pont a szülőmtől hallani. :)

Igazából nem sokat tehetsz. Kerüld a társaságukat ahogy tudod, de azért viselkedj normálisan. Ők mindig a szüleid lesznek, akik valószínűleg szeretnek téged, pasid meg még lehet jó pár...

2013. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De úgy beszélnek így róla,hogy nem is ismerik,csak hallottak "ezt-azt" róla.
2013. ápr. 7. 19:27
 5/15 anonim válasza:
6%

Hány éves is vagy?

Amugy erre csak annyit tudok mondani... ne veszekedj a szüleiddel, nem éri meg. Mindig nekik lesz igazuk... és mondd azt anyudéknak mindig, amit hallani akarnak. Nem muszály nekik mindenről tudniuk. (Pl hogy már otthagytad a barátoda

2013. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ha a mostani barátod az első, persze hogy féltenek tőle..

talán nem ilyen srácot képzeltek el melléd, ez van.

de a szerelem mindent legyőz;) és a szüleid idővel biztos elfogadják ha látják milyen boldogok vagytok!

nem nagyon lehet mit tenni, csak annyit hogy próbáld megkedveltetni a szüleiddel a barátod! pl.: ha a stílusával van bajuk,kérd meg a barátod ha eljön hozzátok máshogy öltözködjön... ha pl.:apukád néz vmi sportot kérd meg a barátod hogy próbáljon vele a sportról beszélgetni vagy vmi:)

esetleg a szülők is találkozhatnának, hátha megkedvelik egymást és könnyebben elfogadják a fiút..

Sok sikert:))

2013. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezetd egyszer, csak ott azt is odairtad, hogy te 17 éves vagy, a "barátod" meg 33!!!!
2013. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 problem3girl ***** válasza:
51%
jajj bele ne haljál ,hogy nincsen új géped nekem 4 éve ugyanaz van meghaltam? nem! és egyébként örülj ,hogy ha eggyáltalán féltenek vannak olyan gyerekek akik örülnének ha lenne családjuk...te meg...kiakadsz ezen????Ez a legnagyobb problémád???És csodálod ha lerib*ncoznak????14 vagyok és okosabb nálad!
2013. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát végülis igaza van anyádnak, mert gyakorlatilag macbookért dugsz. :D
2013. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
40%
Az elmondottak alapján tényleg igaza van anyádnak. Előzővel egyetértek :D
2013. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!