Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál a családom! Mit tegyek?

Utál a családom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anya piszkálni szokott azzal, hogy elég sokat ülök a gép előtt. Én mondtam neki már párszor, adjon valami érdekes könyvet, hogy olvassak a gép helyett. De ő erre mit mond?! Miért adnák? ott van a kisházban menj el és keresd meg, mert elfoglalt vagyok! -közbe a tv-t nézi a tesómmal. És hát a tesómmal sem vagyok jóban, mert idegesítő kis **** és ha piszkál, én visszaszólok neki és sírni kezd meg megy anyuhoz. Apa meg olyan, hogy nem is csinálok semmit, de elkezd a legcsúnyább pasival piszkálni, és hát ez sem a legjobb. A családban a mamám a legjobb fej, ő nem kötözködik. Mit tegyek, hogy kicsit jobb legyen a helyzet? 13/L
2013. ápr. 7. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mit tegyél?? Keresd meg a könyvet. Annyira nem nagy mutatvány könyvet keresni sztem.


Egyébként pedig majd kinövöd a hisztit is.

2013. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem tudom hol vannak. Már sokszor lementem keresni, de nem találtam:( És nem én hisztizek, hanem a kisöcsém
2013. ápr. 7. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor menj könyvtárba. De, itt most pont hisztizel.
2013. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de 12 éves korom óta be vagyok iratkozva a könyvtárba, rengeteg szak- és szépirodalmat, meg egyéb regényt kölcsönöztem már ki. És nekem sem mondta meg senki, hogy mit olvassak. Eleinte random levettem a polcról könyveket. Ami tetszett elolvastam, ami nem azt meg visszavittem egy hét múlva. Aztán rájöttem, hogy van rövid ismertető is hátul:D Innentől kezdve már kevesebb kapufát lőttem. Aztán hallottam ismerősöktől/rokonoktól/barátoktól élményeket, hogy miket olvastak. Megkérdeztem az írók neveit, meg a könyvcímeket. Így megy ez, nem olyan bonyolult.

Csak te vagy töketlen:) Találd fel magad...jaaa, hogy ahhoz kreativitás kellene, és egy kicsit használni kellene a fejed? Na igen, a sok számítógép előtt eltöltött idő után nem is olyan egyszerű a való életbe visszatalálni, ugye...?

2013. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt nincs könyvtár:D
2013. ápr. 8. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Iskolai könyvtár minden iskolában van! Vagy tölts le könyvet a netről, kb több ezer könyv van fent, hivatalosan is ingyenesen. Használd az eszed!
2013. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komolyan, még én se mondtam azt, hogy utál a családom, pedig 10 éves korom óta azt hallgatom, hogy semmire se fogom vinni, csöves leszek, és egyéb módokon a földbe ennek már 5 éve...
2013. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!