Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gúnyolódik?

Miért gúnyolódik?

Figyelt kérdés
Tehát...még anno 13 évesen elkezdtem nyári munkákra járni,elkezdtem eladni a cuccaimat stb.Mára (16 vagyok) 800000 forintom gyűlt össze.Naigen.Csakhogy anyám,ezzel gúnyolódik.Először csak folyton azt mondogatta,hogy pénzeszsák mg stb.Ezt még poénnak hittem.De mostanában elkezdte mondani h kis uzsorás,meg drogdíler.Aztán,hogy francnak kell nekem ennyi pénz,dobjam el.De miért?Egész nap ezzel idegesít.Én ezeket naponta több ezerszer hallom.Még nem tudom,hogy mire akarom költeni,anyagi gondjaink nincsenek átlagos fizetésű család vagyunk.A továbbtanulásomra anyám 10 éves korom óta gyűjt,úgyhogy arra is van pénz.De akkor miért gúnyolódik anyám?Nem az a fajta vagyok aki elveri.3 év alatt max.10000 forintot szedtem ki belőle,azt is csak vészhelyzetben.Nem értem...

2013. ápr. 7. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Neki van spórolt pénze? Apukád mit szól ehhez?
2013. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy van e spórolt pénze,de ha van akkor sem lehet sok.Apukám meg nem szól bele.
2013. ápr. 8. 11:11
 3/3 anonim válasza:
Most már akkor 23 körül lehetsz... 16 évesen ennyi pénzzel rendelkezni nem egy szokványos dolog! Szerintem édesanyád sem igazán gúnynak szánta, amit mondott, lehetett például egyfajta burkolt dícséret is, hogy ilyen fiatalon ennyi pénzt gyűjtöttél össze.
2020. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!