Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom teljesen kisajátít...

A családom teljesen kisajátít és megakadályoz az ismerkedésben, barátkozásban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már huszas éveim elején járok és még nem mehettem el diszkóba, ismerkendni, szinte sehova nem engednek. a gépemen az előzményeket ellenőrzik és figyelik kivel bezsélek miért, hogy ki hív...stb. teljesen megőrjít ez a helyzet. elköltözni nem tudok, mert itthon lakok...mit tegyek? :(((
2013. ápr. 7. 21:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem merem felhozni ezt, mert akkor megint azzal jönnek elő, hogy minek? mit akarsz ott? oda csak "olyanok" járnak...neked tanulnod kell, meg te más vagy, mint a többi...
2013. ápr. 7. 21:39
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

4: Mondjuk az eddigiek alapján nem reális akkor, hogy kitegyenek.

Olyan görcsösen ragaszkodnak Hozzád, hogy szerintem lehetetlen. Szerintem megkockáztathatod, hogy olyan dolgokat csinálj - vagy még háromszor olyanokat is -, amikért eddig avval fenyegettek, hogy kitesznek, vagy nem adnak kenyeret.

Van ösztöndíjad vagy kereseted?

Mert akkor vehetsz magadnak kenyeret.

De csak kenyeret!

És akkor ilyenkor felmutathatod, hogy de már a saját kenyeredet eszed!:)

2013. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"minek? mit akarsz ott?"


ÉS? Ragaszkodol ahhoz, hogy egyetértsenek avval, amit csinálsz, mert csak akkor csinálod meg?

2013. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, ösztöndíjam nincs, de némi zsebpénz van tőlük azért...abból veszek kenyeret és megpróbálok vadulni ;) lesz ami lesz!
2013. ápr. 7. 21:45
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megkérdezheted, hogy tényleg az ő kenyerét eszed-e, mert azt hitted, hogy neked adták, és így már a Tied.

Elgondolkodhatnak azon, hogy valóban Neked adják-e a dolgokat, vagy inkább üzletet akarnak Veled kötni, amikor adnak valamit. Ha nem végletesen önzők, akkor meg fognak rendülni ezen a felvetésen, és hamarosan kimondják, hogy de, Neked adták, nem kérnek cserébe semmit. Ha későn is, de hasznos tisztázni az ilyesmit!

2013. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a tanácsait, most már talán lesz erőm változtatni! :)
2013. ápr. 7. 21:49
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kollégiumba esetleg nem tudsz menni? Borzasztó lehet ilyen szülőkkel élni. Nagyon sok szabadidejük lehet, hogy a felnőtt lányukat ellenőrzik nap mint nap..
2013. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Van nekem is ilyen barátnőm, el is gondolkodtam, hogy nem-e egy és ugyanaz a személy vagytok... Csak ő változtatni sem mer a dolgokon, attól fél, hogy elveszik a cuccait az ősök... Nem kellene túlbonyolítani. Bejelented, hogy mész, ekkor jössz és kész. Újból és újból. Idővel megszokják.
2013. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!