Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud egy arany középutat...

Valaki tud egy arany középutat találni? (Szappanoperát kéne forgatnom szerintem, hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok. 2 éve ismerek, és nagyon megszerettem egy akkor 33 éves férfit. Eleinte barátság indult, ami fél év után szerelemmé (?) alakult, viszont egy csavar volt a dologban, hogy köztünk 1000km volt(most már több). Mindketten magyarok vagyunk.

Interneten keresztül ismerkedtünk meg, de élőben is sokat találkoztunk, majd miután visszatértem, ismét interneten keresztül szinte MINDEN NAP beszéltünk. Voltak vitáink, és voltak nagyon szép pillanatok. Szóval fél év után megkérdeztem, hogy most együtt vagyunk-e vagy sem, mert amit csináltunk és ahogy beszélgettünk, az nálam már teljesen kimerítette.. Akkor azt mondta, hogy nem tudja, hogy szerelmes-e, meg hogy messze vagyok stb. és nem akarja, hogy miatta visszatérjek.... Ebből lett egy oltári nagy vita, amit a végén úgy zártunk le, hogy megvárjuk, míg a szerződésem letelik (fél év), és meglátjuk... Jó, lepacsiztuk. Továbbra is toltuk minden nap áldott nap a skypeot...

Aztán megismerkedtem egy sráccal kint, és lelkiismeret furdalásom is volt, engedélyt(!) is kértem a sráchoz, majd miután kapcsolatba léptem továbbra is folytattuk a skypeolást. Persze visszavettünk belőle, de azért a beszélgetések és néha-néha incselkedések is ott voltak.

Telt múlt az idő, néha voltak furcsaságok amiknél megkérdeztem, hogy szerelmes-e, vagy ilyesmi, de folyamatosan állította, hogy nem szerelmes belém. Év elején otthon jártunk a Párommal, és találkoztunk. (Meg ők is)

Annyira felzaklatott lelkileg, hogy megijesztettek az érzéseim. Pedig nem csináltunk mást, mint élőben ettünk egy sütit, és beszélgettünk, és szemben ült velem... Jó, visszatértem a barátommal, majd még távolabbra költöztünk, jelenleg több mint 1500km van köztünk. Utána meséltem neki, hogy felzaklatott a röpke idő, magam sem tudom mire vélni.

Leszögezném gyorsan, hogy a Párom első pillanattól fogva tudott róla, és folyamatosan mondogatta, hogy vigyázzak vele, mert más gondol, mint amit mond... Én meg védtem a barátomat, hogy ő a barátom, és tiszteletben tartja a kapcsolatomat...

Na ja..

Szóval most otthon jártam megint, most már egyedül. És nála aludtam.

(Most hallom, a hőbörgéseket)

Tehát, ott aludtam; de nem első alkalom, hogy fiú barátomnál alszom. (Több a hímnemű ismerősöm, mint lány :/ ) Jó, azt is tegyük hozzá, hogy egy ágyban... (ez tudom butaság volt.. nem nem feküdtünk le)

Szóval egész idő alatt TELJESEN úgy állt hozzám, mintha együtt lennénk. Mármint, az ember úgy érezte magát mellette, mint akibe szerelmes vki. Annyira sugárzott belőle, nem tudom leírni...

Utolsó éjszaka ráadásul minden felgyorsult... Túl közel engedtem magamhoz, és annyira gyönyörű volt a becézgetése... S bár nehezen, de elég határozottan befejeztettem vele.

Persze jókislány révén bevallottam a Páromnak mi történt. (aki amúgy 27 éves most). Persze azonnal a nyakát akarta, de legalábbis a tökeit, és teljesen úgy állt az egészhez, mintha nem lennék hibás... De szerintem igenis két emberen múlott. Szóval ebből még mindig vannak brutális viták, mert eltiltott tőle, én viszont nem tudom mit akarok... Szeretem a Páromat. Tényleg, gonosz kis törpe vagyok, amiért túl közel engedtem magamhoz a "barátomat", aki talán nem is a barátom, de ő állandóan állítja, hogy nem szerelmes, viszont szeret, nagyon is, de nem szerelemmel, mert akkor úgyis látnám, ha szerelmes lenne.

Tehát még azt sem mondhatnám, hogy akkor járatlanért járt utamat elhagyom, mert nincs hova. Meg nem is akarnék, mert a Párom olyan dolgokat képvisel, amikért imádkoztam. Viszont a barátom meg olyan dolgokat birtokol, amikért szintén kislány korom óta imádkoztam, és annyira összegyúrnám őket egybe; de nem lehet.

És... bár még van egy hét mire újra haza kell mennem, de jelenleg ott tartunk, hogy lehet butaságot fogok csinálni, mert annyira szeretném, és annyira kívánom; de közben mar már most a lelkiismeret furdalás, hogy mit akarok csinálni...

S ez az érzés belül, ez a mérhetetlen kiváncsiság és vágy, és maga már csak az is, hogy még egyszer utoljára fürdőzhessek abban a szeretetben, odafigyelésben, amit a barátom adott, már csak azért is szeretném meglépni.

De, tudom, hogy nem szabad!

Ha nem lépem meg, akkor meg jó ideig csak álmodozni fogok, és a kapcsolatom tönkre mehet a Párommal. Gondolom én legalábbis.

A Párom határozottan eltilt a barátomtól, és szidja mint a kutyát; én viszont nehezen tudok meglenni nélküle, mert egész idáig kitöltötte a mindennapjaimat, és csak úgy hipp-hopp képtelen vagyok. Próbáltam én már mindent, de a végén én kértem elnézést a szavaimtól.

Most a tiltás ellenére levelezgetünk, aminek a Párom rettenetesen nem örül, viszont míg nem beszélhettem vele, akkor meg depressziós voltam, és minden nap veszekedtünk...


Mi a francot csináljak?!


2013. ápr. 8. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

1. te nem vagy szerelmes a párodba. Ez tény

2. ahhoz képest, hogy lezártad a barátságot... jól levelezel vele.

3. nem az én feladatom felvilágosítást adni a moslékos vödör definíciójáról, de ha fizikailag nem most nem is, de a lélekben az vagy.

4. szerintem a mostani szitu fenntartásának semmi értelme. Te nem szereted a párod, majd meggebedsz a másikért, és igazából innentől okosat nem lehet neked mondani. Amíg ragaszkodsz a magad kis világához amíg nem embereled meg magad, addig maradsz az ami.

2013. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A "barátod" nem érez ennél többet, illetve még szeretne lefektetni, de veled, melletted lenni nem.


A párodat viszont csak sajnálni lehet, mert amit te egy álomképet kergetsz, az ö életét is tönkreteszed.


Ha becsületes akarsz lenni, akkor VAGY a párod mellett döntesz, VAGY a barátod mellett, MINDKETTÖ nem lehet egyszerre!

De az garantált, hogy ha a barátodat választod, akkor két szék közt a pad alatt fogod magadat találni.

2013. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagyok a választás híve, ezért olyan fiúkkal kezdek csak, akik szintén így gondolják, hogy ilyen esetben mindkét szerelmet meg kell élni.

Én kiszeretnék a "Párom"-ként említett fiúból, hiszen birtoklási vágyról tett tanúbizonyságot.

2013. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

na, a moslékosvödröt kikérem magamnak....

Sosem csaltam meg egy barátomat sem, igazából ez a "van is de nincs is kapcsolat" borít ki; mert alapjáraton a fickó nem egy lukvadász, és igenis normális ember(nek ismertem meg)

A Páromat meg szeretem, mert ha nem szeretném lazán lefeküdnénk a fickóval, és nem próbálnám kitalálni, hogy mivel lehetne átugrani az eseménysort...

2013. ápr. 8. 20:10
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt is írod, hogy az idősebb fiú nem akar szerelmi viszonyt, ugyanakkor azt is írod, hogy "az ember úgy érezte magát mellette, mint akibe szerelmes vki. Annyira sugárzott belőle, nem tudom leírni... "

És azt is, hogy a párod azt mondta, vigyázz vele, mert nem azt mondja, amit gondol. Ezt add össze, és egyértelmű képet kapsz.:)

2013. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

hát áltasd magad, de te is tudod, hogy nem ilyen egyszerű a helyzet.


én nem azt mondtam ,hogy fizikálisan vagy moslékos vödör, csak lelki értelemben.


Itt az lenne a középút, ha párod rávennéd a költözésre és a 3-asra.


Na? (szerintem nem fog menni)

2013. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

És persze könnyebb azt mondani, hogy jó, akkor dobd a haverodat, és maradj a Pároddal -- de higgyétek el nekem, hogy ez a barátság mélyebb mint egy barátság - mint látjátok, szunnyadó vulkán, mert én anno tényleg nagyon szerettem. És nem lennék megzavarodva, ha nem okádta volna magából ki a szeretetet, és törődést, és odafigyelést, és mindent, amit skypeon keresztül csak 1%-ban éreztetett.

És a Párom ezerszer szólt, hogy amit én barátságnak vélek, az egy szerelem a fickótól, de én hittem neki, hogy nem szerelmes belém, és tiszteletben tartottam, de most... és többször megkérdeztem, és mindannyiszor állítja, hogy nem szerelmes belém.

És ez tart vissza az egésztől igazából, hogy akkor minek teszi?!

2013. ápr. 8. 20:15
 8/19 A kérdező kommentje:

#2 igazad van...

csak a megvalósítás gyötrelmes

2013. ápr. 8. 20:18
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Azt hiszem én átérzem a helyzetedet, és azonnal tudok is segíteni.

A barátod valóban nem akar tőled semmit (max egy jó menetet), te vetíted ki rá a magad érzéseit.

Hogy honnan tudom? Könyvet írok, gyakorlatilag beleszerettem a főszereplőmbe.

Azt hiszem nem kell mondani hogy plátói szerelem :D

Mégis kezd rámenni a jelenlegi kapcsolatomra, állandóan vele hasonlítgatom a párom és ez valami vicc.

Kiírtam szépen a könyvből, azóta jól vagyok.

Jobb ha te is megszabadulsz a barátodtól.

2013. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ha szeretnéd kendőzetlenül e véleményem:

neked a mocskos nagy dugás hiányzik ettől a pasitól, de úgy, hogy a falak is ledőljenek a sikolyodtól.


Nem szereted a párod, mert mikor ő képbe jött, te már foglalt voltál. És igazából még foglalt is vagy. Így a pároddal sok esélyed nincs.


Ha barátodról lemondasz jó sok évig vonyítani fogsz.


Ha a barátodat, akkor bizonytalanságban fogsz őrlődni.


De ezt a saját mulyaságodnak, vagy inkább önámításodnak köszönheted. Nem egy tiszta helyzetet teremtettél és ezzel vesztésre ítélted az egyetlen becsületes játékost. Grat!

2013. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!