Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg az apámat...

Hogy győzzem meg az apámat hogy elengedjen egy buliba? (living room)? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akar elengedni,és az a buli 16-tól van,én meg pont akkor leszek 17,és pont pár nappal a buli előtt találja ki hogy beszéljük meg,de már 3hete mondom nekik a bulit,anya simán bele menne de együtt kell megbeszélniük,és ma este lesz az a nagy megbeszélés,de nagyon mérges vagyok és úgy érzem h ez nem igazságos!!!!!!

2013. ápr. 8. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legyeg, hogy ne kovetelozz...


Szerintem bele fog menni apud is, csak le akarja fektetni a jatekszabalyokat, amit meg is ertek...


Eleg veszelyes a bp-i ejszaka nem csak enniy idosen.


Ha lany vagy, akkor meginkabb.


Ha en megyek esetleg a baratnoimmel csajos buliba, akkor a parom is mindig bejon elem a szorakozohelyhez, vagy ha a buszhoz elkisertek a tobbiek, akkor megvar az otthoni buszmegalloban, pedig csak 3 perc gyalog.


Probalj egyezkeedni veluk, hogy akkor menjenek erted x idopontban, akkor kevesbe aggodnanak.

De lehet semmi ylesmi nem lesz, csak a "szentbeszedet" akarjak megtartani...


26/n

2013. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégsem jön össze, akkor gondolj arra, hogy a living room különben is egy szar hely...
2013. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2. Amugy egyet ertek.....


1. Vagyok

2013. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
miért pont a living room? undorító szar fos hely
2013. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az utolsó véleményét.Habár bnőm ott találta meg a mostani szerelmét.
2013. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért menne a living room-ba a kérdező, mert oda beengednek 18 év alattiakat is (kb. azokkal van tele). Mondd meg neki, hogy vigyázni fogsz az értékeidre, főleg telefonra , pénzre.
2013. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi,ma fogjuk meg beszélni,csak ez az első bulim megértem őket,de most nagyon gyerekként kezelnek.
2013. ápr. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!