Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolhából elefánt típusú...

Bolhából elefánt típusú veszekedés, nálatok, hogyan lesz vége, mert most nem tudom, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel tegnap este összeugrottunk. Mondott valamit, amin felháborodtam, aztán szótlanul feküdtünk egymás mellett. Ő tudta, hogy megbántott, de nem kért bocsánatot. A végén leoltottuk a villanyt, majd elég durván belökött az ágy másik felére. Mérgemben felkeltem és a másik szobában aludtam a földön. Ma köszönt, aztán elment.


Tényleg ritkán szoktunk veszekedni, és mindig mindent megoldunk, átbeszélünk stb. De most úgy érzem, lehetett volna benne annyi, hogy megkér ne aludjak a földön...Vagy reggel bocsánatot kérhetett volna. Olyan dühös vagyok. Legszívesebben megölelném, és azt mondanám felejtsük el, de akkor is mérgesít, hogy őt nem zavarta, hogy nem aludtam mellette. Vagy ha zavarta is, akkor sem mondaná...:(


2013. ápr. 11. 10:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Tudom nem rám tartozik, de mi volt az a semmiség, amin összeugrottatok és mit mondott? Mert ez nagyban befolyásolja, hogy mennyire tudunk használható választ adni.
2013. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
tényleg egy abszurd semmiség, amiben nem értettünk egyet. Én így szoktam, Ő úgy. Nem is fontos, tényleg.
2013. ápr. 11. 10:24
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy vannak más gondjai is amik foglalkoztatják és most ez volt a legkisebb. Durván hangzik, de komolyan, gondold át visszafelé. Biztosan volt veled is olyan, hogy a párod problémája eltörpült számodra a sajátod mellett és legszívesebben egyedül lettél volna. Ez nem önzőség! Mindenkinek kell hogy legyen saját tere!

Kérdezd meg tőle, hogy nyomasztja-e valami, lehet hogy el fogja mondani... és akkor megérted a miérteket.

2013. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem érzi magát hibásnak, akkor nem fog bocsánatot kérni, legalábbis én nem tenném. A lökdösésért igen, ez bunkóság, de azért nem, mert más a véleményem valamiről.

Ha jól értem, te mentél a földre aludni, nem ő küldött, tehát ezért sem kérnék bocsánatot.

Ha tényleg semmiség volt, mondd meg neki, hogy ne durcizzon, felejtsétek el.

2013. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy kis részt emelek ki, de ez is olyan gyerekes:

te, mint érett, döntőképes, felnőtt nő, szabad akaratodból úgy határoztál, hogy a földön alszol.

Utána meg az a baj, hogy ő ezt hagyta. Hát TE akartad, ő nem mondta, hogy aludj a földön.


Szóval, lehet, hogy bolhából elefánt fajta veszekedés volt, és nem kért bocsánatot, de utána te is generáltad a feszültséget.

2013. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem is azt várom, hogy kérjen bocsánatot, abban, amiben nem értünk egyet. Azért mert lökdösött, nagyon rosszul esett.

Persze én aludtam a földön, nem küldött, de odajöhetett volna, hogy gyere drágám, beszéljük meg, ne haragudj...mert én ezt tettem volna.

Valószínűleg délután megbeszéljük, de olyan rosszul érzem magam...

2013. ápr. 11. 10:41
 7/31 anonim ***** válasza:
44%
Hat a nem fontos, akkor nem kellett volna megsértődni, meg kivonulni, meg máshol aludni. Te is megteheted volna, hogy annyit mondasz "ne haragudj drágám, felejtsük el"
2013. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Azért ha az én férjem lökdösne,hát tuti,nem bocsájtanám meg.Én is makacs vagyok,de soha nem nyulna hozzám,még csak lökdösni sem,mert nem tűrném el.Ahogy én sem bántanám őt soha.Bármi is van azért a tisztelet kijár!
2013. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem azért mentem máshova aludni, mert nem volt igazam, vagy nem adott igazat a párom, azért mert felhúzódtam, amikor bennebb lökdösött. Persze nem volt annyira durva, inkább "bennebb nyomott", de akkor is nagyon rosszul esett.

Nincs szó arról, hogy bántana, vagy bántott volna valaha is a párom, azt nem tenné soha és én sem tűrném. Pont zért esett rosszul.

2013. ápr. 11. 10:51
 10/31 A kérdező kommentje:

Mi sem szoktunk "haraggal lefeküdni", de ez most más volt. Lefekvés után jött a harag, nem volt mikor megbeszélni..:(

Hülyeség az egész, mégis úgy bánt...:(

2013. ápr. 11. 10:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!