Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelnétek így gyereket?

Nevelnétek így gyereket?

Figyelt kérdés
Az illető tőlem kért tanácsot, mikor megmondtam a véleményemet letámadott. Még fiatalok, a lány 23 éves, a férje is hasonló korú. Most házasodtak össze februárban, úton a baba. Kérdezte, hogy mi a véleményem arról, hogy egy 3 szobás lakásban fogják nevelni a gyereküket, a másik szobában lakik két egyetemista fiú (1lső és másodévesek). Mondtam, hogy szerintem ez eléggé meredek, vagyis nekem az lenne, szülés után, gyereksírás, szoptatás, nem lehet valami kényelmes még "idegeneket" kerülgetni. Másképp is megoldhatnák mert pénzük van, de szerintük ez rendben van. Mikor elmondtam a meglátásaimat, felháborodott és lecsapta a telefont. Nem értem, akkor minek kérdezett. Egyébként nem mondtam semmi csúnyát, csak az igazat.
2013. ápr. 11. 13:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Nekem erős kétségeim vannak afelől, hogy létezik 1./2-odéves egyetemista aki szabad akaratából egy újszülöttel társbérletbe költözne.
2013. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%

Elég bután gondolkodik.

Biztos, hogy el fognak költözni onnan a fiúk. Nemigen lesz olyan normális ember, aki odaköltözik egy gyerekes családhoz. Max. akkor fognak találni valakit, ha minimális összeget kérnek a szobáért, hiszen a nyugalmuk oda a lakóknak, meg hát nekik is egy családot kell kerülgetni.

2013. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem lelke mélyén érzi, hogy gáz ez a szitu, megerősítést várt, hogy de nem az, Te meg nem éppen abból az irányból erősítetted meg, amire vágyott. vannak ilyenek, hogy kikéri ugyan a véleményed, de nem az őszinte válaszod érdekli, hanem hogy megerősítést kapjon.
2013. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Én is terhes vagyok, és azóta idegbeteg. Bármi kis hülyeségen fel tudom húzni magam, néha 10 másodperc alatt, ne vedd a szívedre és ne várj racionális viselkedést.


Mondjuk nálam 10 perc alatt el is múlik a hormonsokk és akkor bocsánatot kérek azoktól, akiket megbántottam.


Neked van igazad, de azért felhívhatod, hogy nem akartad megbántani...

2013. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

A lány rokonai a két egyetemista srác, ingyen laknak ott (rezsit fizetik). Mondtam, hogy szerintem ebben az esetben is elég kellemetlen lesz nekik és ez nincs átgondolva szerintem. Mire azt válaszolta, hogy nem ismerem őket...Oké. S ha majd a srácok barátaik barátnőik szeretnének felmeni hozzuk mi van? Itt csapta le a telefont, hogy nem tudom mit beszélek...:-S



Csak azért kérdeztem rá, lássam más lát-e úgy mint ez a lány...mert most gondolom megvan győződve arról, hogy igaza van.


Egyébként hozzátettem, hogy az ők életük, nem szólok bele. De ez meredek nekem...

2013. ápr. 11. 13:52
 6/31 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg nem árthat, ha emberek között van akár az anyuka, akár a baba.

Gondolom, eddig is valahogy megvoltak az albérlőkkel, nem jelent az feltétlenül akkora terhet.

2013. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Én sem, ha nem lenne muszáj.
2013. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
értelmes lény lehet az ismerősöd...
2013. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
milyen rokonai a lánynak,mert pl. egy teso,vagy mondjuk unokateso,akivel gyermekkortol szoros a kapcsolat,azért nem ket idegen...így igen,simán...Amúgy meg ha Joli néni fia,mucsarocsogerol,akit ket hónapja ismerek,akkor nem..de itt igazából a sracoknak kellene venni a lapot,h ideje tovább állni...amúgy ha a babát nézzük,neki meg jót is tesz,h mást is lát,nem csak apát,anyát..szóval neki kárára biztos nem lesz...amúgy akkor is ennyire megbotrankozna mindenki,ha ket lanyrol lenne szó?
2013. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%

Tehát nem két vadidegen lakik ott,hanem rokonok.


Így már oké,nem albérlők,rokonok,akik fizetik a rezsi rájuk eső részét.

Ők jót tesznek a két sráccal,valószinű enélkül nem tudnák csinálni a sulit.


akkor is igy reagáltál volna ha pl a férj két öccse lenne?

2013. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!