Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom és apósom csúnyán...

Anyósom és apósom csúnyán kritizál a férjem előtt. Szerintetek elvárható egy férjtől, hogy kiálljon ilyen helyzetben a felesége mellett, vagy a feleség dolga megvédeni magát?

Figyelt kérdés
Férjem azt mondta, hogy ő nem szeret konfrontálódni. Engem bántanak a megjegyzések.
2013. ápr. 12. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mivel kritizál?
2013. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ.

El tudok képzelni olyan eseteket, hogy a békesség és nyugalom miatt jobb, ha a férj nem szól bele.

2013. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Megjegyzések a súlyomra (pár hónapja szültem). Miért nem főzök a baba mellett, mások főznek. Na majd én főzök rád megjegyzések a babának... stb.
2013. ápr. 12. 10:31
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam, hogy közvetlen egy bántó megjegyzés után közöltem a "családdal", hogy nem kell nekünk puszipajtiknak lenni. Én tolerálom, tisztelem őket, tegyék meg a családi béke érdekében, hogy ők is hanyagolnak engem. Ha rám nincsenek is tekintettel, akkor legalább a fiuk miatt próbálják meg, aki nem egy defektes értelmi fogyatékos, el tudja dönteni, hogy kivel és mi jó neki. Kb. egy évig nem beszéltünk ezután, csak a férjem látogatta őket. Igaz, hogy azóta elváltunk, de anyósommal mai napig nagyon jó barátnői viszonyban vagyunk.
2013. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a főzős dolog nálunk is megvolt. Miért nem főzök mindennap, miért járunk el enni (saját pénzünkből..) A párom szerencsére olyan aki leállítja a kedves anyukáját. Szerintem ez az ő dolga. Persze én is kiállok magam mellett ha valami miatt beszól - elég érdekes természete van, de nekem fontos hogy a párom is megmondja neki, hogy a mi életünk, úgy élünk ahogy nekünk KETTŐNKNEK jó, nem neki, nem a szomszédnak. Most várok babát, biztos egyre jobb lesz :)
2013. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél babahordozò kendôt, tedd bele a manòt, és tudsz fôzni;) anyòsékat tojd le, nem hozzâjuk mentél férjhez:)
2013. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Engedd el a fülecskéid mellett -görénység egy kismamát macerálni, viszont szerintem jobb, ha a férj nem szól bele.

Gyerekkorunkban azt mondtuk(most csak gondold:)Egyik fülem sós, másik fülem paprikás, nem hallom, hogy mit dumálsz!

2013. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%

Attól függ mivel kritizálnak.

Ha nem jogos,akkor elküldöm én hamarabb melegebb éghajlatra,mint a férjemhez fussak.Bár volt már hogy ő védett meg,de csak mert hamarabb reagált.


De kisbaba mellett főzni bőven lehet,és fogyni is szokás.

(lesülne a bőr a képemről ha anyósnak kellene ránk főzni)

2013. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Én megmondanám nekik, hogy ők csak "söprögessenek a saját házuk tájékán" és a Te dolgaidba ne okoskodjanak bele!

Úgy gondolom, a férjednek egy szinten ki kellene állnia melletted, hiszen már Te és a gyermeketek jelentitek a családját. Nem kell összevesznie a szüleivel, de ne legyen tutyimutyi!

2013. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem olvasom sehol hogy az anyós főz rájuk. Miért kellene mindennap főznie ha máshogy is meg tudják oldani. Persze lehet, de ha nincs ideje, kedve és tudnak pl. hozatni akkor miért főzne állandóan?
2013. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!