Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól cselekedtem?

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Anyu sajnos tüdőrákban elment.apa most infruenza miatt nyomja az ágyat.De már kicsit jobban van.Szóval én a szobámba tableteztem.Bejött a 18 éves bátyám.leült mellém és odaadtam neki a tabletet.elkezdett fqcebokozni.1 perc múlva apa orditva jött be a szobámba h ki fröcsölte szét a kávét.a tesom letagadta én meg 13 évesen nem tudok kávét főzni.nagyon összeveszett apa és a bátyám.nem beszélnek egymással.a tesom elment vlahova.és bejelentkezve maradt facebookon.netezni akartam de 1 csajtol jött egy üzenet. : "az sz.ar :S" kíváncsi voltam ezért megnéztem a többi üzenetet is. A bátyám ezt irta: b+ úgy fejberugom apámat!!am este felesbe cigi?" ezt a beszélgetést megmutattam apámnak és mégjobban berágott a tesomra.azt mondta apa h oké akkor boldoguljon egyedül !!. Szerintetek jól cselekedtem h ezt megmutattam a szülőmnek? Vagy ássam el magam?? :((

2013. ápr. 13. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csináltál.Apukád még jobban beidegesedett,a bátyád meg a plafonon lesz,semmi értelme nem volt az egésznek.
2013. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na de mégis.Titokban cigizett:( erről mi nem tudtunk.
2013. ápr. 13. 19:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki azt, hogy cigizik... de mi értelme van bemártani? Idegességében sem illik ilyet mondani senkinek a szülőjére, de most neked mivel jobb, hogy apukád láthatta, mit mondott a háta mögött a fia idegességében?
2013. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ne ásd el magad nem baj az,hogy apátok tudja,hogy viszonyul hozzá a nagyobbik kicsi fia...
2013. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg még 1 ok:mi mindig nyitottak voltunk hozzá.ő mért nem?pedig tényleg nagyon jóba volt a család.és szerintem.....erről tudnia kell apának.És ha ezt tudja,akkor valószínűleg (ha nem is mondja)de próbálja helyes irányba terelni a fiát..
2013. ápr. 13. 19:13
 6/13 A kérdező kommentje:

Meg most gondolj bele..ha pl lenne 1 fiad aki 18 éves és te azt hiszed hogy érett és értelmes ember.aki soha sem fikázná az édesapját.Az egyetlen szülőjét.(nekünk egyetlen)aki mindig szerette.


Meg akkor most komolyan csak azért mondott ilyet a tesom mert ideges volt!??!!!


Másik példa: Akkor most komolyan, amikor 10 éves voltam tényleg csak azért mert ideges volt, azért mondta nekem (SZÓSZERINT IDÉZEM) az osztálytársam h Örülök h megdöglött az anyád?!?!??!???? Csak azért mert ideges volt?!?

2013. ápr. 13. 19:28
 7/13 anonim válasza:
ha apukád ordítva megy be a szobádba azért mert valaki kifröcskölte a kávét akkor lehet vele is el kellene beszélgetni. és van még egy jó mondás, amin lehet nem ártana sokaknak elgondolkoznia: ha tiltva nevelsz, hazudni tanítassz
2013. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
te egy besúgó tetu vagy barátom, ha ien testvérem lenne szobanem allnek vele a büdös életbe se többet meg meg is vernem
2013. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Igen, idegességében mondott valószínűleg ilyet a testvéred, azt viszont nem értem hogy jött ide az osztálytársad és ez az eset, nyilván teljesen más a két téma.

Az is más téma, hogy mennyire volt tisztelettudó kijelentés ez, szerintem abban mindenki egyetért, hogy egyáltalán nem. Te sem vagy viszont semmivel sem jobb. Amint megtudtál valamit azonnal mész apucihoz árulkodni. Nem csodálkoznék, ha a következő megjegyzésében téged szapulna valamivel, mert bizony nem szép dolog amit csináltál. Miért nem ültél le mellé este és kérdezted meg tőle, hogy mégis miért kell ilyet mondani apukátokra? Vagy miért nem kérdezted meg, hogy miért cigizik? Mióta?

Szerinted ezekután milyen kapcsolatod lesz a tesóddal?

Miért kellett azonnal árulkodni?


Apukádnak most jobb, hogy ezt tudja? Nem volt elég baja? Gondolom ő is toppon van lelkileg, ha némi kifröccsent kávé miatt kivágja a balhét... Nagyon nem jól intézted ezt, ez van!! Szerinted azzal fogja jó irányba terelni apukád a bátyádat, hogy "na majd ezekután csak magára számíthat"???

2013. ápr. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha azt szeretnéd h kibéküljenek, márpedig gondolom akkor hülyeség volt.
2013. ápr. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!