Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok és 9 hónapja...

24 éves vagyok és 9 hónapja vagyok egy roma lánnyal de a családom még most is ellenzi minden nap veszekedés van mondják költözzek el ha nem szakítok vele. Egy rendes aranyos dolgos értelmes lány nagyon szeretem nem bírnám ki nélküle mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok közel 9 hónapja vagyok együtt egy roma lánnyal, nagyon szeretjük egymást. De a családom anyám, keresztanyám, mamám akikkel élek ellenzi a kapcsolatot. Minden nap kapok érte, hogy vele vagyok. Nem tudják elfogadni hogy együtt vagyunk és szeretjük egymást. Barátnőm családja kezdettől elfogadott. Veszekedés van állandóan már mondták anyámék költözzek el mert miattam veszekszenek. Vagy hagyjam ott a lányt de annyira szeretem és jó vele hogy nem akarom. Már nem bírom tovább nagyon ki vagyok készülve idegileg. Miért nem tudják elfogadni, hogy nekem ő kell rendes aranyos tiszták nem tolvaj a családja se csak anyáméknak az a baj hogy roma. Most mit tegyek?
2013. ápr. 14. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát sajnos az lenne a legjobb, ha elköltöznél.

Nálunk is vannak kultúrális külömbségek, de senki sem akart a házasságomba belemászni a családból.

A rokonaid szégyelhetik magukat.

2013. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Költözz össze a lánnyal. 24 éves vagy, felnőttél.

Jogukban áll azt fogadni a házukban, akit akarnak. Neked pedig jogodban áll elköltözni, összeköltözni a lánnyal.

Majd az idő eldönti, kinek volt igaza.

2013. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ne félj már tőlük :) bátorság! járd a saját utadat!


teli szájjal mond el nekik humorral megfűszerezve, hogy a te csajod a legjobb a világon! :)


ha fontos neked, hogy ők mit gondolnak az is egy megoldás, ha úgy intézed, hogy több időt töltsenek a lánnyal ők is. akit ismerünk azt nehezebben utáljuk. pláne ha ő kedvel minket.


de a lényeg, hogy csak azért mert más szerint nem finom a krumpli főzelék szerinted még az lesz. és butaság, gyerekesség lenne azért nem enned azt, mert ő nem szereti :) ez akkor is igaz, ha a világon senki se szereti csak te.

2013. ápr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Költözz el, ne foglalkozz velük. Majd idővel rájönnek, hogy tévedtek. Mert a roma lányok jó feleségek, jó anyák lesznek.

Kivétel a magyarok között is van!

Ellentétben a roma fiúkkal, akik nem ismerik el az "asszonyt" egyenrangú társnak, felsőbbrendűbbnek tartják magukat. A roma lányok jó társai a magyar, és a roma fiúknak is. Ha szereted, költözz el, mondjanak a rokonok amit akarnak. Ja: magyar vagyok, nem roma.

2013. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
31%
Nem lopta még ki a szemedet? ;)
2014. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barbara930824 válasza:
100%
Mindenképpen tarts ki mellette ha szereted!!!! Tiszta szívemből remélem, hogy egyszer megbékélnek. Nálunk ugyanez volt a helyzet. Én egy cigánylány vagyok, de a volt párom szülei nem fogadtak el és nem is tartott ki mellettem. Kitagadták volna.. Én ezt nem tartom fairnak, mert vannak normalis ciganyok. Nagyon szeretem a párom és mégis elhagyott, Te ne tedd ezt!! Szeresd őt és legyél nagyon boldog, hogy vab aki igazán szeret és tisztel. Ne okoz Neki fájdalmat és magadnak sem.
2017. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!