Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vicces sztorijaitok...

Milyen vicces sztorijaitok vannak a szüleitekkel? Pl kiszöktél az ablakon stb. vagy milyen ciki helyzetek fordultak elő veletek tiniként, felnőttként?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Olyan volt, hogy kiszöktem az ablakon bulizni. Meleg volt, úgyhogy nyitva voltak az ablakok, óvatosan fordítottam a kapun a zárban a kulcsot, nehogy nyikorogjon. Mire kinyitottam, hallottam hogy valaki kijön a házból. Gyorsan berohantam az autó mögé és lefeküdtem mellé - félig alá - a földre. Ja, persze mindeközben szakadt az eső.

Apukám jött ki, elengedte a kutyát, aztán nagy morgással (nem igaz, hogy nem lehet bezárni ezt a ... kaput) visszazárta azt a kaput, amit vagy öt percig tartott, mire kinyitottam. A kutya meg ugye rohant hozzám, én meg próbáltam egy hang nélkül elzavarni, nehogy észrevegyen miatta apa.

Na végül nem vett észre és elmentem bulizni.

Hajnalban meg haza. Gyorsan lezuhanyoztam, és pont mikor már törölköztem, hallottam hogy anyukám kérdezi, miért vagyok fent. Mondtam hogy csak vécére jöttem. Még szerencse, hogy nem két perccel korábban jött ki, mert hogy miért zuhanyzok hajnali hatkor, amikor este is zuhanyoztam, azt sose tudtam volna kimagyarázni.


Mondjuk ezek után többet nem is szöktem ki :D

2013. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon brutál összevesztem a barátommal és kibőgött szemekkel jöttem haza, nem akartam anyuéknak elmondani, mert addig is megvolt a véleményük a barátomról. A hátsó ajtó akartam bemenni, azon kisebb zajjal lehet közlekedni, észrevétlenül akartam beosonni, sötét volt, azt hittem már alszanak.

Ahogy elsuhantam az ablak előtt, apu meglátta, hogy valaki mászkál és kijött nagy hanggal, hogy ki van ott!?! Még hirtelen bevágtam magam a tujába, hogy ne vegyen észre. Jó gáz volt, amikor egyszercsak farkas szemet nézett velem. :) Csak lesett hogy mi a frászt csinálok... Hebegtem habogtam össze vissza, hogy kerestem valamit meg nem tom, aztán másnap miután nagyon értetlenkedett elmeséltem neki, hogy miért is volt. Azóta is röhög rajtam. :)

2013. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Lehettem kb 14, a legjobb barátommal lent iszogattunk az udvaron. Cherry-t. Ő kólával kísérte, én meg röhögtem rajta hogy fiú létére kísérgeti, én bezzeg miylen f.sza csaj vagyok, hogy tisztán iszom :D

Mikor már egy picit sem voltunk szomjasak, elindultunk át az udvaron, és kb félúton összefutottunk az anyáinkkal, akik épp ott "bandáztak". Na, abban a pillanatban hánytam ki sugárban az összes Cherry-t. Nem tudták hogy ittunk, és a pirosas színe miatt eléggé megijedtek, jöttek oda botokkal (!!) hogy megnézik, mert biztos vért hánytam.

Gyorsan ráálltam, hogy nem kell megvizsgálni, ott szédelegtem, próbáltam rárúgni a földet hogy eltűnjön, aztán a nagy igyekezet miatt persze leesett nekik hogy ez nem az aminek tűnik, ez valami egészen más... :)

2013. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hunbula ***** válasza:
91%
Hajajj :D Akkori barátommal egy kicsit megromantikáztuk egymást a fürdőszobában, persze anyum ránk nyitott. Felkapcsolta a villanyt, meglátott minket, gyorsan be is csukta az ajtót, de hallottam hogy elkezd nevetni, és erre én is kétrét görnyedtem a röhögéstől, a csávó meg állt és nézett értetlenül. Teljes villanyfényben :D
2013. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
18%
Én egy 15 éves tini lány vagyok és tegnap este szöktem ki bulizni mert azt mondták ha nem jövök el bizti apucika fentartott ezért muszi volt mennem a buliba.És már azóta nem így vélik de volt, már suliban olyan ciki ügy is hogy a tanárt odaakartam ragasztani a székhez mindenki kuncogott de egy új tanár jött mert a régi betegeg lett én meg mondtam had tisztítsam meg a székét tanárnő egy zsepivel dörzsöltem de az sajnos nem jött le me meg volt száradva csak a közepe nem aztán mondta köszönöm nagyon kedves vagy de most már elég üjj le a helyedre.Mondom neki esetleg hozhatok egy csésze kávét?Aztán rám szól hogy nagyon kedves vagyok de most már komolyan üjjek le.Az osztály mondta igen nagyon kedves vagy!És tanár leült azt kérdezi mi ez a melegség?Egyik diák mondja beszart!Én meg azt hogy oda van ragasztava a székhez.És ezt te csináltad kérdezi kiabálva a tanárnő.Mondom Igen.Mars FEL AZ IGAZGATÓIBA!Én meg kimegyek az osztályból.Az osztály bajkeverő csaja vagyok és már tudomásul is vették hogy velem kikezdeni nem érdemes.De persze apu lebasz ha igazgatóit hozok haza meg ha a tanár behivatja de tudja hogy én rosz csajszi vook csak otthon nem xD pedig ez az első igazgatóim és gimibe 2. os leszek.Tehát kezdhetjük újra az igazgatóikat xD a lényeg ezek tini dolgok a rossz pasik és csajoknál.Egy fiú belém szertett a rosszaságom miatt.
2013. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!