Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem? Vagy...

Miért ilyenek velem? Vagy csak én gondolom ezt így? Mért változott meg a kapcsolatom ennyire velük pedig soha nem járok el sehova szórakozni meg semmi. Fontos

Figyelt kérdés

most fogok májusban érettségizni és olyan mintha beakarnának "zárni" a szobámba, hogy állandóan tanuljak, azt is megértem, hogy jót akarnak, hogy jól sikerüljön a vizsgám.

De állandóan piszkálnak evvel és már elegem van belőle.

Mondjuk el mai példa: Átmentem a barátnőmhöz, hogy beszélgessünk kicsit és kitudjak kicsit kapcsolni és ha hazajöttem akkor tanulok. Anyuék kint álltak a hídon beszélgetni és elém jött és mondta: "Szia kicsavargós, a tételeket ki fogja tanulni." Jó utána elviccelte mert ott volt egy ismerősünk. Aztán azt mondta, hogy "mert én tanultam volna helyetted mért nem szóltál".

Na itt megint elegem lett az egészből. És ha merek szólni valamiért még olyan mintha én lennék a rossz. Mind a ketten tiszta stresszek és rajtam töltik le.



2013. ápr. 17. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű: régebben nem érettségiztél. Ők valószínűleg azt hiszik, az érettségi vizsga szörnyű nehéz, és éjjel-nappal tanulni kell rá.
2013. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amùgy egy kicsit nehezebben értem meg az anyagokat de akkor sem jò hogy mindig ezzel piszkálnak.
2013. ápr. 17. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy érettségiző lányt ezzel piszkálnak a szülei, ott valami nagy baj van... A szülők fejében biztosan.
2013. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Missi_Key ***** válasza:
31%
..érettségi. az tanulás nélkül megvan, ha addig figyeltél..sztem csak szimplán maximalisták, meg be akarnak zárni, pontosan, h addig se dugj amég tanulsz
2013. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!