Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leállítani a...

Hogyan tudnám leállítani a bátyámat?

Figyelt kérdés

A bátyám amióta szakított a barátnőjével azóta elég furán és agresszívan viselkedik, például ha csókolozó,ölelkező párt lát akkor beszól nekik, volt példa arra is, hogy lezúzta egy ilyen párnak a férfi tagját.


16/L


2013. ápr. 19. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Te nem tudod leállítani, esetleg egy jó barátja. Tele van keserűséggel, ez érthető, de hogy emberekbe kött bele, az elég ijesztő, és nem biztos, hogy a csalódás okozza. Egyébként is agresszív jellem?
2013. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Szeretet hiánya van, irigykedik hogy mások boldogan együtt vannak a párjukkal és hogy neki meg nincs.

A probléma forrása ez, és ezt igazából úgy lehetne leküzdeni ha talál magának párt. Javaslom hogy mutasd be pár barátnődnek vagy ha nem olyan nagy a korkülönbség akkor hozd is össze velük. Addig ez nem nagyon változhat sajnos.

Régebben amikor nem volt barátnőm sajnos én is hasonlóan viselkedtem csak nem mutattam ki, de amint megláttam egy ilyen párt egyből elkapott a düh és éreztem hogy ha nem terelem el a figyelmet gyorsan róluk akkor bekattanhatok, és amióta van barátnőm azóta nincs ez. Szóval ez lehet a megtoldás kulcsa. A többit már neked kellene tudnod hogy hogyan valósítsd meg, mert te ismered őt hogy milyen, és mennyire tud ismerkedni a lányokkal.

2013. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, elég agresszív jellem de tud nagyon kedves is lenni.
2013. ápr. 19. 19:24
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Addig agresszív, amíg nem találkozik egy nálánál komolyabb erős emberrel. A páromat hárman akarták leverni és mindháromnak széttörte az orrát. Én úgy megijedtem, hogy csak sírni tudtam. Alig tudtam elrángatni a páromat onnan. Irtózok az erőszaktól. Inkább el kellett volna onnan jönnünk, mid megvárni, hogy erőszakba forduljon a dolog.

Próbáld valahogy tudatosítani benne, hogy az erőszak egy tisztességtelen dolog.

2013. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A bátyád meghülyült. Erről csak ő tehet. Egyszer beszólhat olyannak, aki majd jól elveri. Akkor nézhet. Hogy néz az ki, hogy a saját keserűségének más, gyanútlan pár issza meg a levét. Alapvető baj lehet nála.
2013. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
C...?
2013. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk c-k.
2013. ápr. 19. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem akartam hozzászólni eleinte, de mégis úgy gondoltam szólok valamit a többi válaszoló miatt.


A bátyád valszeg olyanokat szúr ki, akik nála gyengébbek ránézésre és ezért le tudja alázni őket biztonsággal. És mivel csak a fiúkat bántja, ezért társadalmilag rendben is van (számára is meg lehet magyarázni), mert van egy olyan mondás, hogy a lányokat nem szabad (csak tudnám hogy a lányokat külön miért nem szabad)


Azért gusztustalan amit a bátyád csinál, mert ártatlanokba köt bele, akik nála gyengébbek és kiéli magát rajtuk.


Mellesleg szeretethiányos meg biztos van benne jó néhány elfojtás. Lehet szakemberhez kéne vitetni. Nem úgy értem hogy intézetbe, hanem iskolapszichológus szintjén elbeszélgetni vele és rendbe rakni a dolgot.


Az is lehet a baj, hogy meg akarja alázni a pár férfi tagját a nő előtt. Így akar a nő előtt dominálni. Még ha nem is vallja be. Ilyen tudat alatti dolog lehet.


Ha ez nem történik akkor komolyan remélem hogy egyszer olyanba köt bele, aki csak külsőre gyengébb testalkatú és valójában hatékonyan meg tudja védeni magát. Ez esetben a bátyád megtapasztalja milyen érzés az áldozatoknak amit csinál. Vagy valaki feljelenti és a rendőrségen köt ki, ahogy meg is érdemelné.

2013. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már nem középiskolás, így az iskolapszichológus kilőve sajnos.
2013. ápr. 20. 19:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor háziorvos és ő tovább tudja utalni, ha jónak látja
2013. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!