Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én rontottam el...

Szerintetek én rontottam el valamit, ami miatt felháborodott vagy ez tényleg túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés

Na szóval arról lenne szó, hogy én most lassan már 2 éve testépítéssel foglalkozom hobbi szinten, viszont most szeretném komolyabban belevetni magam. Érdekel hogy a test hogyan lehet tökéletes, ráadásul jó alkatom is van hozzá, hogy egy szép vékony alakom legyen szálkás izmokkal. Érdekel, hogy különböző emberek testeiből is miket lehet még kihozni, mit lehetne tenni mert sok ember él egészségtelenül, nagyon kövér alakkal.


Rajtam is van még bőven mit faragni, emiatt emberekkel eszmecserélek (ismerősökkel, akik szintén kondiznak). A teremben ugye látjuk egymást edzőtrikóban ahol "feszítünk" és mutatjuk egymásnak hogy hol kéne még mit faragni és hogyan lehetne jobb itt-ott. Mindez minden szexualitás, szexuális kívánás nélkül.


A páromnak ez nagyon nem tetszik. Szerinte csorgatják a nyálukat és ők ne beszélgessenek az én testemről, se én ne nézegessem őket, ne beszéljek a testükről, mert megkívánjuk egymást.


Én nem kívánom meg őket, mert ez is egy "szakma". A nőgyógyász se kívánja meg a pácienseit.

Természetesen nem fogok a párom miatt erről akkor témázni és "mutogatni magam". Betartom a kívánságát, csak kíváncsi vagyok hogy nektek mi erről a véleményetek.


Szerettem volna kitenni magamról (fej nélkül) egy előtte-utána képet egy fórumba, de ő ezért teljesen kiakadna. Szóval nem fogom tenni.


Ti mit gondoltok erről?


Amúgy a párom nem jár edzeni, nincs is ideje rá egyáltalán, sima kajákat eszik (liszt, cukor, nyugati étrend...szokásos.)



2013. ápr. 24. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Féltékeny. Te egyre jobban nézel ki, és érzékeli, hogy egyre több embernek tetszel.
2013. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A párod túlságosan is féltékeny. Az már durva túlzás, hogy ide sem tehetsz ki képet. Azt megértem, hogy kicsit féltékeny ha ilyesmi nőkkel vagy körülvéve, de az sem jogos szerintem, ha ez szakmai szinten megy.


Az durva túlzás, hogy ne beszélgessetek a testedről mert megkívánjátok egymást. Már nem azért, de ha látok egy férfit, akinek jó teste van, maximum megjegyzem hogy szép teste volt, ennyi. Ettől még a párom marad nekem az etalon, és nem kívánok meg senkit sem csupán a teste miatt, amikor olyasvalaki van mellettem, aki nekem testileg-lelkileg (és főleg az utóbbin van a hangsúly..) tökéletesen megfelel. Ha meg ráadásul szakmai szempontból beszélgettek a testedről, izomzatról, akkor egyenesen röhejes az egész hiszti.


U.i.: szerintem majd mutasd meg neki az itt érkezett válaszokat, hátha észhez téríti egy csöppet.

2013. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A nők ezt biztos nagyon ártatlannak látják, de ha az én barátnőm beszélgetne más férfiakkal a testéről, annak én se örülnék. Az illető férfiak fejében is biztos, hogy megfordul ez-az.
2013. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok... ja hogy te vagy a nő és a párod a férfi? AKkor is csak hisztizik csak fordítsd meg amit írtma, hogy nőkkel vagy körülvéve :)


Amúgy 3-as: hiába csorgatják a nyálukat, ha neki nem kellenek. Ennyi erővel az utcára se menjen ki, stransra meg főleg ne, mert ott is csorog a nyáluk...

2013. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban bízhatna benned, ha már vele vagy.
2013. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Természetesen nem fogok a párom miatt erről akkor témázni és "mutogatni magam". Betartom a kívánságát, csak kíváncsi vagyok hogy nektek mi erről a véleményetek.


na ez az amit nagyon gyorsan felejts el4 neked ez fontos,h fejlődhess,akkor pedig igenis beszélgess,kérj tanácsot ezután is! nehogy már miatta lemondj erről!!!!

2013. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A párod féltékeny, te meg lenézed őt a "nyugati étrendje" miatt.

Mit is akartok ti egymástól? Szeretet, elfogadás, bizalom..?

2013. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mondjuk abban van valami h talán,előbb-utóbb közelebb érzel magadhoz olyat,akinek az életvitele olyan mint a tiéd..
2013. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

NA, akkor reagálok. Nem fogok beleszeretni egyetlen egy másik csávóba se, mert a párom mindennél jobban szeretem, nekem ő a tökéletes ember az életemben és egymással együtt vagyunk mi 1.


A nyugati étrendje miatt nem őt nézem le, hanem ezt az étrendet, meg gyűlölöm a cigit, mert rossz látni, hogy minden nap ez megy, hogy a gyönyörű egészségét ezzel károsítja. A legszívesebben az összes ilyen embert, aki ezt kitalálta hogy ezt kell enni, felgyújtanám a francba. Az én édes szerelmem sajnos -igen ki kell hogy mondjam- nagyon rossz minőségű ételeket eszik, amiből szinte SEMMIT nem hasznosít fel, viszont pakolódik a zsírba. Ez a liszt, cukor, finomított ételek, tejek. Sajnos. E mellett meg kevés az igazi vitamin, fehérje. Ha én nem főznék rá, akkor nem is vinne be semmilyen normális tápanyagot. Vitamint is szoktam neki adni, hogy jobban érezze már magát. Ráadásul sok a munkája, dolga, így neki triplán jobban kell bírnia mindent! Szóval nagyon szeretem őt, nem nézem le, csak rossz hogy ilyen szokást "örökölt". Viszont fejlődik, hallgat rám mert tudja és látja hogy ez tényleg jót tesz.


Ja, amúgy én vagyok a nő.

2013. ápr. 24. 16:26
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha azért szeretnék bele másba, mert hasonló az életvitele, mint az enyém, akkor az már régen rossz. Ennyi erővel beleszerethetek abba, aki ugyanolyan színű ruhát hord, vagy aki hasonlóan vicces.


Ennyire azért nem vagyok gyenge. Én hűséges típus vagyok és életünk végéig együtt maradunk.

2013. ápr. 24. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!