Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az szégyen ha a családban...

Az szégyen ha a családban Apámtól dugni kell a pénzt mert meglop?

Figyelt kérdés

Ma is kellett a pénzből valamennyi mert mentem el itthonról, és mindig utólag megszámolom mennyi van még, és ma 20ezerrel kevesebb volt, sajna ez nem első eset mert amikor kint voltam addig bement a szobába és keresgélt..... Akkor levágtam hogy a pénzt keresi de belehazudott a fejembe hogy mást keres..

20/F


2013. ápr. 24. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

igen, ez szégyen

vegyél lemezkazettát, zárd abba, kulcs legyen nálad.

2013. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Ez tényleg szégyen dugd el vagy szerezz be egy páncélszekrényt
2013. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a testvérem ilyen, minden pénzt elzárok, nem adok lehetőséget arra, hogy meglophasson.
2013. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:/

Marad a pénzkazetta akkor

2013. ápr. 24. 18:35
 5/7 eric_one ***** válasza:
100%
Szégyennek szégyen, de nem a tiéd, hanem az ő szégyene. Neki kellene szégyellnie magát, hogy meglopja a fiát. A megelőzést javasolták neked és jól tették, a pénztárcádba meg tegyél egy papírt bele, és írd rá hogy "ne lopj, hanem inkább kérj!"
2013. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En apám is ilyen.Csak az enyém mindent ellop amiből pénzt tud csinálni.Ha meg szólok neki letagadja vagy az öcsémre fogja.Mert az apám egy alkoholista a legrosszabb fajtából.Így zárom a szobámat.És minimális pénz szok nálam lenni.Szerintem nem szégyen csak nemszivessen beszéllek róla mert senki nem hiszi el hogy hogy tudd meglopni a saját apám
2013. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, de mi a tökért pénzkazetta?


Nyiss egy Junior számlát az OTP-ben 0 ftért, aminek 0 ft a havidíja, 0 ft-ért kapsz hozzá kártyát, ingyen fizethetsz be a bankfiókban pénzt rá bármikor és havi 1x ingyen is vehetsz fel a számláról.

Nekem ez a "malacperselyem" és csak én férek hozzá.


19/F

2013. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!