Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalással kapcsolatos...

Megcsalással kapcsolatos kérdés-szerintetek?

Figyelt kérdés

Konkrét fizikai megcsalás nem történt, viszont nagyon sz@rul esik. Kb.január közepén szakítottunk az exemmel-én hagytam ott, mert egy alkoholista haverja nagyon rátelepedett, és gondoltam, hátha ettől észhez tér, ha már a szép szó nem használ:S Ehelyett viszont az történt, hogy továbbra is eljártak inni a közeli kisboltba, ahol az ex igencsak összemelegedett a házas, kétgyerekes boltos csajjal. Azt tudtam, hogy barátok, sokáig nem is zavart a dolog.

Mi időnként összejártunk az exszel. Azt tudtam, h szeret, viszont eléggé elkezdett inni, én meg ezt, meg az ezzel járó viselkedést nem bírom elviselni.

Múlt hétvégén együtt aludtunk, és megnéztem a telefonját. Tele van a mobilja a csaj képeivel -lefényképezte korábban is, a csaj is őt, akkor megkértem, h ne, mert ez sz@rul esik.- na és már régebbről is voltak képek, mikor mi még papíron is együtt voltunk. Meg millió egy hívás, sms, elég félreérthetőek.

Az ex szerint nincs köztük semmi, mert 'kétgyerekes, férjes asszony, és a férjével sem szexel', viszont nem úgy viselkedik, nagyon teszi magát, és nemcsak az exnek, csak ő ezt nem látja.

Ami piszkosul idegesít, és ez nem hagy most aludni: ez az egész már akkor elkezdődött, mikor köztünk még minden rendben volt. És amikor ott hagytam a párom, tényleg azt hittem, hiányozni fogok és észhez tér, de mint kiderült, ez a csaj már akkor hívogatta, h menjen át a boltba, szóval ő is benne van abban, hogy elcsesződött ez az egész. És ez engem nagyon idegesít, bánt és megalázva érzem magam! Nagyon! Az biztos, h szex nem volt köztük, mert az exnek az alkohol miatt nem százas a @, a csaj pedig 'erényes', de bőven elég a 'Ma sem találkozunk :('- sms, a szívecskés kép stb. És hogy mindezt a hátam mögött, úgy, hogy tudta a csaj, h együtt vagyunk.

Na a kérdés! :-) Az ex elmehet a francba ezek után, de a csajjal mit csináljak



2013. ápr. 27. 00:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Szóval elmondjam neki, hogy undorítónak tartom a viselkedését? Hogy férjes asszony létére rányomult egy kapcsolatban élő férfire? Az is megfordult a fejemben, hogy a férjének szólok, de azt azért mégsem :-) Aljas nem akarok lenni, de azt biztos nem fogom annyiban hagyni, hogy ezek hülyének néztek! Ki akarom osztani a csajt, csak kultúráltan, de muszáj ezt most kiadni magamból!

És hiába vagyunk külön az exszel egy ideje, ez mind most derült ki, és most fáj :-( Szerintetek jó ötlet finoman helyretenni a csajt? Az ex az más téma, vele többet nem beszélek, annyira utálom ezért.

Bocs a regényért!

2013. ápr. 27. 00:37
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom, elég gyerek lehetsz még, ezért leírom, szerintem hol csúszott homokszem a fogaskerekek közé. :)


1. Nevelő célzattal nem játszunk a kapcsolatunkkal. Nincs helye felnőtt kapcsolatban olyannak, hogy szakítok vele, "gondoltam, hátha ettől észhez tér". Felnőtt emberek nem nevelik egymást, pláne nem aljas trükkökkel és színjátékkal, érzelmi zsarolással.


2. Második naaagy hiba: "megnéztem a telefonját". Miért??? Ha nem bízol benne, ne legyél vele együtt. Ha meg mégis úgy döntesz, belekukkantasz, ne háborodj fel azon, hogy olyat találsz, amit nem arra szántak, hogy te nézegesd. A telefon és levelezés az ember privát szférája, még kapcsolaton belül is. Ha ezt nem tudod tiszteletben tartani, soha nem lesz egészséges kapcsolatod, folyton a játszmákba futsz bele! (Más az, ha a másik fél megmutat valamit a telefonban, de itt nem erről volt szó.)


3. Te a "csajjal" semmit ne csinálj. Neked hozzá nincs közöd: a pasiddal közös kapcsolatotokért ti ketten feleltek, egymással szemben lehetnek elvárásaitok. Az, hogy kettejük közt esetleg kialakult valami, a pasi sara, vele intézd. Ne alacsonyodj le mónikasó szintre azzal, hogy nekiesel boldog-boldogtalannak, csak mert téged az exed megbántott.


Röviden ennyi. Gondold át, amiket írtam, mert ha hagyod, hogy az indulataid vigyenek, nagyon nagy hülyét fogsz csinálni magadból, ez tuti. Tessék nyelni egy nagyot és méltósággal továbbállni, mert az a megalázó, ha kicsinyes bosszúkba süllyedsz, nem az, hogy ők bármit is csináltak a hátad mögött.

2013. ápr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%
Hivd fel a férjét ugy tudsz vele kicseszni legjobban. Ha nekiesel a csajnak csak kinevet
2013. ápr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Fölösleges kiosztanod, úgyis letagadja, meg utána téged fog elhordani mindennek a hátad mögött. Akinek van szeme, annak biztos megvan róla a véleménye. Tudom, hogy jól esne, de utána csak nagyobb bajod is lehet belőle. Ki tudja otthon a férjének mit ad be. Lehet még őt is ellened hangolná, ha beszólsz neki. Elég ha "köpsz" utána egyet, abból mindenki fogja tudni, mi a véleményed.
2013. ápr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Úgy hívod,hogy "az ex"?Az szép.Meg ha annyira nem bírod elviselni,hogy egy alkoholista lett "az ex",akkor ne feküdj le vele..jézusom!!!Fényevő agyszint.
2013. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az egyik pillanatban ezt csinálnám, a másikban azt, a harmadikban meg annyira utálom mindkettőt, hogy számomra nem is léteznek többet. Nagyon kavarognak bennem a gondolatok! :( Higgadtan cselekednék, ha bármit is teszek, mert ha már ők hülyét is csináltak belőlem, én magamból nem akarok...

Első válaszoló! A mobilt azért néztem meg, mert egyszer, mikor együtt voltunk, láttam egy képet a kijelzőn. Megkérdeztem, ki az, és terelt. Csak oldalról láttam és csak egy pillanatra, de a terelés gyanús lett. Amúgy régebben nem volt tabu a telefon.

Ha mindez a szakításunk után történt volna, lehet, hogy rosszul esne, de semmi közöm nem lenne hozzá. De így? Én is jártam a boltba, beszélgettem a nővel, basszus... Bánt.

2013. ápr. 27. 01:11
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó! A nevét nem írnám ki, azt meg most nem tudnám leírni, hogy a párom, mert nem lenne igaz. Azt nem írtam, hogy szexeltünk.

De bírom már, adott egy olyan szitu, amitől padlót fogtam, és még én vagyok a hülye.

2013. ápr. 27. 01:14
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha még nagyobb hülyét akarsz csinálni magadból akkor a beszélj a nővel,ha túl akarsz lépni ezen az egészen akkor hagyd a fenébe.

Értem én hogy könnyebb ráháritani a csajra a dolgokat de itt az ex is vastagon bűnős,sőt ő a főbűnös.

2013. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez az egész olyan, mintha érzelmileg még mindig erősen kötődnél az exedhez. Megértem, hogy megalázva, becsapva érzed magad, de nem jó ilyen szinten foglalkozni azzal, ami már elmúlt. Nyilván azért szakítottatok, mert nem működött. Szerintem kár vele kapcsolatot tartani. Menjen csak a haverjával inni, ha ez élteti, de ne hagyd, hogy téged is magával húzzon, amiért őrlöd magad.

A csajt hiába osztanád ki, de ha megkönnyebbül tőle a lelked, akkor higgadtan (de tényleg csak akkor, ha kibírod, hogy nem esel neki, hanem nyugodtan, higgadtan) közöld vele, hogy szabad a pálya, ha neki annyira kell az exed, akkor vigye csak azt az álompasit, te majd keresel egy normálisat, de ha neki rá van szüksége, akkor hajrá. Még sok sikert is kívánhatsz neki, szüksége lesz rá... Pláne hogy annyira piás, hogy nem működik a @. (ezt már ne tedd hozzá, legyen csak neki meglepi) :-)

De továbbra is az a véleményem, hogy érzelmileg még nem vagy túl az exeden, ha ennyire felhúzod magad rajta. Mindenesetre jól tetted, hogy szakítottál vele...

Az exed meg bizonyára örül neki, hogy valaki még begerjed rá, még így is, hogy férfiként nem tud teljesíteni...

2013. ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nézd kérdező. Te még mit szeretnél az alkesz párodtól? Hiányzik neked mi? Igen hiányzik.

Ott hagytad, hátha kellesz neki, de rájöttél, hogy nem. Tudod aki gyenge, az ne játssza meg az erőset. Kár volt anno otthagynod, ha ennyire érdekel még.

2013. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!