Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem fél éve külföldön...

A férjem fél éve külföldön dolgozik, két hetente jár haza. Szerintetek mekkora az esély arra hogy megcsal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
.....
2013. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
50%. vagy igen, vagy nem.
2013. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mibõl gondolod, hogy megcsal?
2013. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi eselye van ra, mint neked.
2013. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esély és a lehetőség adott,kérdés viszont,hogy vannak-e erre utaló jelek,megváltozott-e a férjed viselkedése Veled szemben,vagy úgy általában,észrevettél-e,megéreztél-e mostanában valami szokatlan dolgot.
2013. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarna csalni, azt akkor is megtehetné, ha Mo-n dolgozna.

Ezen kár túráztatnod magad.

2013. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan annyiszor csalhat meg, ahányszor te őt...

Semmivel sem többször,mintha itthon dolgozna,mert ha akar, úgyis talál rá alkalmat.


Ha szeretitek egymást, nem hiszem, de fő a pozitív gondolkodás! Te ne tedd soha, így legalább neked tiszta lehet a lelkiismereted.

2013. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is kint van, három hétig ott, egyet itthon.

Megcsal-e? Szerintem nem. Ha igen, így jártam. Itthon is megtehetné. Nem látok semmi ráutaló jelet, így inkább bízok mint idegbeteggé váljak. Nekem sokkal több lehetőségem lenne őt megcsalni. Hiába vannak itt a gyerekek, rá bízhatnám őket akárkire, míg ő 12 órákba dolgozik. Ha hazajön első este használhatatlan, fel sem kel másnap délig. (aztán kezdjük el a bepótolni valót, mivel úgymond ez az intenzitás sem változott soha, nem hinném hogy megkapja máshol. Nyilván ismerem az igényeit, és tudom hogy míg itthon volt mennyit szeretkeztünk, most pedig ha itthon van naponta 2-3szor. (nyilván ezt ő is ugyanígy látja rajtam.)

A viselkedése nem változik. Néha kicsit letört, mert tudja hogy vissza kell menni, de mást nem látok rajta.

Szerintem ne agyald túl. Indulj ki magadból. Te nem csalod meg, szeretitek egymást, ő miért tenné? Ne mérgezd a hangulatot - mert úgyis érződik kimondatlanul is hogy valami nem stimmel veled, ha nem bízok benne.

2013. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem egészen annyi az esély, mintha otthon lenne... Távol van, csak kéthetente tud szexelni - a nejével. Nagy a kísértés, nagyobb, mintha otthon élne a párjával.

Persze én is azt gondolom, aki hűtlen típus, annak tök mindegy, ugyanakkor olyat butaság kijelenteni, hogy nem nehezebb ebben a szituációban hűnek maradnia.

És elnézve ismerősi körben a kint dolgozó nős/kapcsolatban élő férfiak hűségbéli arányát, hát nem sok jóval kecsegtet.


Legfrissebb felfedezése a húgom egyik barátnőjének családjában volt. Kiderült, hogy apukának odakint Németországban nemcsak szeretője, már gyereke is volt.

2013. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!