Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Miert ilyen velem az anyam?

Ha valamit rosszul csinalok egybol kiabal,ha este 8 kor nem vagyok ithhol 8 percenkent hivogat hogy hol vagyok,meg akkor is ha tudja hogy a baratnomnel vagyok,es minap mondtam neki h faj a hatam a farom folot kozepen,mutattam is neki azt mondta hadd fajjon..akkor kb egy es feleve folyamatosan faj a fejem,mikor elkezdett fajni mondtam neki ra 2 honapra vitt dokihoz..megsem tudtak mi bajom,azota mondom mar lesesz.arja..es most is talaltam egy csomot a mellemben,ezt inkabb elsem mondom ugysem erdekli.lelkileg tonkretesz..ja es mikor latta h sirok a voltbaratom miatt szembe rohogott es kiment a szobambol(felevig voltunk egyutt..megkoszonem ha ebbe nem sozlnatok bele..)miert ilyen velem anyam?14L

Keress kérdéseket hasonló témákban: konfliktus, anya lanya viszony

2013. ápr. 27. 18:51  Privát üzenet  

A válaszok
Soraidbol egyertelmuen latszik, hogy hianyzik a torodes az Edesanyadtol. Hogy miert lehet olyan, amilyen? Sok oka lehet, peldaul az, hogy o is hasonlo nevelesben reszesult, s most ugyanazt adja tovabb... S nem latja azt, hogy Te szenvedsz ettol. Kitartas. En is hasonlo helyzetben nottem fel, s a mai napig a baratoktol kapok csak szeretetet ill a paromtol. Remelem, van olyan baratod, baratnod, akivel meg tudod osztani a dolgaidat. Egyebkent Anyukaddal megprobalhatnal beszelni errol a dologrol, hatha van ertelme...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. ápr. 27. 21:03 Privát üzenet

"Miért ilyen velem anyám?" Hát figyelj, 14 évesen én átgondolnám a helyedben, hogy kit is hibáztatok. "Ha este 8-kor nem vagyok itthon..." A te korodban mégis minek kóvályogsz ilyenkor?

Abban viszont egyetértek, hogy törődnie kellene a lánya egészségével. Ahogy a szavaidból kivettem, nincs valami jó kapcsolatod anyukáddal. Ezen megpróbálhatsz javítani. Hidd el, lehet azt, csak akarni kell.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/2Időpont 2014. nov. 7. 20:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ilyen velem anya? Ilyen esetekben mit lehet tenni? Szerintem utál engem.
Beteg vagyok? Miért bánik így velem anya?
Miért ilyen velem a családom? Hogyan tudnám kezelni ezt a helyzetet?
Miért ilyenek velem? Vagy csak én gondolom ezt így? Mért változott meg a kapcsolatom ennyire velük pedig soha nem járok el sehova szórakozni meg semmi. Fontos
Nem szeret az anyám? Miért ilyen velem, velünk? 31Éves nő vagyok,2gyerekem van. Anyuék elváltak 8éves koromban, apu azóta egy másik nővel élt, de 5éve apu meghalt. Anyu sosem...
Miért csinálja ezt velem?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!