Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ultimátumot adtam a feleségemn...

Ultimátumot adtam a feleségemnek. Tényleg rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Három éve házasodtunk össze. Elvettem egy gyönyörű, attraktív, intelligens nőt. Másfél éve megszületett a fiunk, én voltam a legboldogabb ember. De azóta egy sárkánnyal élek együtt. A feleségem teljesen elhanyagolta magát és nagyon, de nagyon meghízott. Hiába beszéltem neki én és a bátyja is, aki azon a szülészeten dolgozik, ahol ő is szült. (Persze nem ő volt az orvosa) A párom kilenc hónapig tömte magát és azóta is. Mindig arra hivatkozik, hogy ő egy életről gondoskodik. De könyörgöm, nem napi több tábla csokival! A bátyja étrend táblázatot adott neki, de arra is fütyült. Mert ő most megengedheti magának. Mostanra meguntam, hogy egy csapzott bálnával élek. Tegnap megmondtam neki, hogy egy évet kap, hogy visszanyerje régi formáját. Erre minden voltam, csak rendes ember nem. Azóta a családjából már mindenki leszidott. Kivéve a sógorom, ő teljes mértékben nekem ad igazat, félti a testvérét. Mit csináljak? Ti kitartanátok?

2013. ápr. 30. 11:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
95%
Megértelek, és ez nyilván neki sem jó, mert hosszú távon tönkre megy az egészsége is, nem csak a házassága. Viszont adj meg neki minden segítséget ahhoz, hogy ez a helyzet megváltozzon! Esetleg az legyen a kompromisszum, hogy felkeres egy pszichológust, vagy életvezetési tanácsadót, mert ez a probléma nála lelki eredetű lehet. Hogy a rokonság mit szól, azzal meg ne törődj, a ti életetekről van szó. Sok sikert nektek!
2013. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
85%
azért a van egy éved, hogy ne egy csapzott bálna légy és a gyere, kedvesem, menjünk együtt sétálni, futni, úszni, gyere kóstold meg ezt a halat, nézd, ilyen salátát gondoltam hozzá között nem árnyalatnyi a különbség. Nem tudom, milyen stílusban adtak ki az ultimátumot pl. Ha vele vagy és nem ellene, akkor neki is sokkal könnyebb és máris nem vagy rossz ember. Ha már sárkánynak látod, meg csapzott bálnának és ezt is kommunikálod felé, akkor jogtalanul várod, hogy jó képet vágjon az ultimátumodhoz...
2013. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
44%
Üdv a való világban,
2013. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
45%

Nézd, ha szereted nem teszel ilyet, aki szereti a párját nem tesz ilyet... inkább megmondja félti az egészségét, és ezért szeretne neki segíteni! Sőt!! Vele együtt ugyanúgy táplálkozna, együtt sportolnának!!! És normálisérveket hozni, hogy sokkal több energiája lenne, ha nem cukorral tömné magát, hanem magas rosttartalmú egészséges ételekkel!

Szóval.. baszottul nem tartasz ki a feleséged mellett, és nem támogatod.... akik feltétlenül szeretik egymást, azok mindenben segítik egymást.... nem csak odavágja, fogyjál le...

2013. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
73%

Jogos a kiakadásod, és az ultimátum is.


Sajnos itt arról van szó, hogy a feleséged már nincs rád tekintettel, csak magára, a saját kényelmére. Nem érdekli az, hogy vonzó legyen számodra, hogy jó legyen a kapcsolatotok. Ha így áll hozzá, szerintem is ez az egyetlen megoldás.

2013. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
93%

Neked van igazad! Én most vagyok 26 hetes kismama, eddig 7 kiló jött fel, de már ez is zavar. HA alkalmam lesz rá (szoptatás után) én is szeretnék leadni jó pár kilót!

Nem egészséges ennyit enni. Csokit sem!

De nektek már megszületett a kicsi ugye? Akkor, lehet hogy nehezebbnek bizonyult számára az új családi helyzet és ezt nem tudta feldolgozni. Lehet érdemesebb lenne többet járnia társaásgba, napi séta is jót tesz, főleg ha neked is van szabadidőd velük lenni. Ki kell mozdítani a napi eszek - alszok életmódból.

2013. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 acelsziv ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy a nejed szülés utáni depresszióban van? A rengeteg evés ennek is lehet jele.
2013. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
26%
bocsi, 36 hetes kismama vagyok, elírtam
2013. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
51%
Férfiként írom, elnézést a durva szavakért, de görény vagy. Vegyél feleségül egy próbababát, az 100 év múlva is ugyanúgy fog kinézni. Nem csoda, hogy depis az asszony egy ilyen csákó mellett és bánatában eszik. Jobban jár a nő, ha elhagyod.
2013. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
50%
Én válnék. Jobbat érdemelsz! Én is egy életrőlgondoskodom, mégis igyekszem szép, kívànatos nő maradni, feleség is vagyok, nem csak anya!
2013. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!