Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az anyósomm...

Miért van az, hogy az anyósommal jobban kijövök mint a saját anyámmal?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem sokáig lesz így.
2013. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jobban megért, segít amiben kell. Anyám meg csak akkor jön ha pénz kellneki.
2013. máj. 1. 14:41
 3/9 Argloss ***** válasza:
Ezt szerintem meg sem kellett volna kérdezned. Anyukáddal nem összeillő a személyiségetek, ennyi...
2013. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Már meg is válaszoltad magadnak a kérdésedet.


Amúgy én is mindig jobban kijöttem az anyósjelöltjeimmel, egy darabig.

2013. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jobb a természete, elfogad és szeret téged. Becsüld meg!
2013. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez olyankor szokott előfordulni, amikor az édesanyuka, vagy nem volt egy jó ember, nem volt jó anya vagy "elég jó anya", vagy kifejezetten rossz anya volt. Az anyósban a meny ilyenkor egyfajta anyapótlékot keres.


Van, amikor ez működik, van, amikor nem.

2013. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert anyukáddal nem igazán jó a kapcsolatod, ezért anyapótlékot keresel az anyósodban. Ezzel addig nincs is semmi baj, amíg a pároddal jól kijöttök. Sajnos nagyon-nagyon sok hasonló esetet láttam és mindegyikben amikor a párkapcsolat megromlott, a lány kétszeresen nehezen viselte, mert ezzel az anyapótló anyóst is elveszítette, mivel végül mindegyik inkább a saját gyereke mellett állt, mindegyik anyának a saját fia volt a fontosabb a végén, mint a menye.

Remélhetőleg ez nálatok nem fog megtörténni. Igazából azt sajnálom, hogy egy olyan anya-lánya kapcsolatot nem élsz át, ami normális lenne: amikor van egy anya, akinek te vagy a gyereke, akinek te vagy a legfontosabb. Akkor nem kellene "pót-személyeket" keresned.

De ha már így alakult, szerencse, hogy az anyósodban megtaláltad ezt, bár ez sajnos tényleg egy törékeny kapcsolat. Ilyen törékenység egy igazán jó szülő-gyerek kapcsolatban nem lenne. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. :(

2013. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencses vagy. Masreszt viszont sajnallak.
2013. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Van ilyen. Most mi ebben olyan nagy szám?
2013. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!