Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is büszke lennél a bátyádra...

Te is büszke lennél a bátyádra ha így cselekedet volna?

Figyelt kérdés
Pontosabban fogalmazva az unokatestvérem,de nagyon sokat lógunk együtt a bátyámnak tekintem.26 éves van neki felesége és egy 7 éves kislánya.Születésnapja volt és elmentünk meg ünnepelni.Van egy csaj akivel a bátyám össze akart jönni kb 3 éve,de a csaj szóba sem állt vele utána mindenkinek azt mondta,hogy ő egy ilyen csóróval nem áll össze mint Ő.Tényleg elég szegény volt,de mára menő autója van,háza jól élnek.A buliba a csaj oda ment bátyámhoz,és beszélgetést akart kezdeményezni.A bátyám azt mondta neki idézem.:Emlékszel Amikor le csóróztál?szóval látom mind a ketten maradtunk olyannak mint rég,csak nekem lett két Audim neked pedig anyád házába egy szobád.Szóval én ilyen csórókkal nem állok össze.Sírva rohant el a csaj.Ezt a csajt úgy kell elképzelni,hogy kb csak családos emberek kellenek neki,és gondolom mindenki ismer olyan személyt aki megjátsza az agyát,de nincs mire.Akkor kereste fel a bátyám,amikor a feleségével kb 1 évet külön voltak.Elégé híre lett és hallodtam vissza hideget-meleget ezzel kapcsolatba,hogy bunkó.
2013. máj. 3. 22:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Ügyes, nagyon jól tette! Szemét nő, nem érdemel jobbat. Csak velem ne találkozzon:))
2013. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%

Hogy elküldte, az dicséretes dolog.

De a stílus felesleges és kicsinyes bosszúra vall. Nem méltó.

Ezért nem lennék büszke, ha a rokonom ilyen szinten állna. Nálunk ez így semmiképpen sem szokás.

2013. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Lehet te sosem voltál olyan mélyen mint ő,lehet neked mindig volt biztos családi háttered,és lehet téged sosem csóroztak le,mert annyire szegény voltál,hogy mástól kapott cipőben kellett járnod,hogy télen ne fagyon le a lábad.Amit én adtam neki,és azóta is hálás érte,mert ha mennem kell a barátnőmért csak egy szavamba kerül és már indulunk is.Egyébként nem kicsinyes,csak azzal aki megérdemli,azzal aki lenézte,és nem hitt benne.Csak kimutatja,hogy megcsinálta.
2013. máj. 3. 22:35
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Büszke ezért éppen nem lennék, nem vagyok híve az ilyen piti bosszúnak, de a szívem mélyén azért megérteném, hogy jólesett neki visszavágni. Azt meg amúgy is jól tette, hogy elküldte.
2013. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
És ez idő alatt végig mellette voltam és tudom,hogy mennyire bántotta a szegénysége ő nem fogadta el,lehet más elfogadja és ha le csórózák fel sem veszi.Lehet soha többet fel sem jön neki,hogy hé ez azt mondta rám egyszer,hogy csóró vagyok :)
2013. máj. 3. 22:38
 6/37 anonim ***** válasza:
67%
Megérdemelte.És megérdemli mindenki a megalázást, aki a nála pillanatnyilag nehezebb sorban élő embert lenézi.
2013. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Piti stílus?Ő olyan,hogy ha kiütik a kocsija hátsó lámpáját és tudja ki az,akkor ő is ki fogja ütni annak az illetőnek az autójából is,mondhatni azzal vág vissza amivel őt bántják.A lámpa csak egy példa volt:)
2013. máj. 3. 22:41
 8/37 anonim ***** válasza:
89%
Ez azért kicsit durva volt az tény, de megérdemelné hogy felnézzenek rá, mert ez egyértelmű hogy a pénzért csinálta, semmi másért, és ezt még egy fogyatékos is észrevette volna ezt a helyzetet. Én is tapasztaltam már hasonlót, hogy egy csaj lerázott engem, mert ronda voltam, meg csóró is. Jó nem olyan csóró mert mindenem megvolt de nem tehettem túl sok mindent meg. Persze akkor még tanuló voltam, rá két évvel később a szakmámban elhelyezkedtem, jó állásom, fizetésem, egy kedves aranyos barátnőmet is eltudtam jegyezni, és rendes partyt mindent tartottunk. Igaz akkor sem voltam még hű de nagy ember nem volt még luxus autóm se, csak egy 10 éves opelt meg egy félig felújított családi házat tudtam akkor nyújtani, jó persze a ház örökség volt, de ugyan az volt hogy a csaj elkezdett kóstolgatni, persze nem hirtelen csak apránként, és 1 hónap után vettem észre hogy túlságosan nyomul, arról nem is beszélve hogy akkor a munkám miatt rengeteget erősödtem, mert fizikai munka volt ez, plusz kondiztam is szabadidőmben, és persze hogy a csaj rám kattant de én mondtam neki hogy késő bánat, ez a hajó már elment, esélyed meg volt nem éltél vele, így jártál. Hát nemfogta fel, de pár alkalom után rájött hogy kár erőltetni.
2013. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom...Nem egy intelligens, nagyvonalú visszavágás. Most nem azért, de ezzel nagyot akart mondani, holott csak egy szintre került azzal a nővel. Valaki helyesen írta fent, piti, ez a legjobb szó rá.

Most ide nem akarom leírni melyik népcsoportra vall ez az elintézési mód, mindenesetre nekem nem szimpi...

2013. máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem lennék rá büszke. Ha intelligensebb módon pattintja le, vagy frappánsabban, akkor igen. Így nem. A csaj lerázásával egyetértek, de stílussal nem.
2013. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!