Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavar annyira, hogy a...

Miert zavar annyira, hogy a szuleim kerdeznek tolem valamit? Normalis ez a reszemrol?

Figyelt kérdés
Annyira ossze vagyok zavaroddal mostansag. Miota itthon lakom minden zavar itt. A leg jobban az mikor meg probalnak szamon kerni, pedig sztem teljesen nem rossz szandekbol kerdezoskodnek a szuleim, megis mikor meg hallom, hogy mesz e valahova, es kivel, merre, a szor fel all a hatamon. Mar tenyleg nem vagyok gyerek, 23 vagyok es megis mindenre kivancsiak. Az akasztott ki nagyon mikor anyam valamelyik nap be jott es azt kerdezte tolem, hogy cigizek e mert apunak mondtak, hogy lattak engem. Pedig nem, de es ha cigiznek akkor mi lenne, az az en dolgom, es annyira nem ertik hogy ne szoljanak bele az eletembe...
2013. máj. 9. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ideje elköltözni saját kecóba, kezdenek rád nőni a szülők :D
2013. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kulon eltem mig tanultam, aztan 1 evet kulfoldon toltottem, most viszont a munkam miatt haza jottem. Falun elek es nem nagyon tudok megengedni magamnak egy kulon kecot. De megis tennem kellene valamit hogy ez a helyzet meg oldodjon. Adjatok tanacsot legyszi, ha van valami jo otletetek
2013. máj. 9. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne pl egy haverom akivel jóban is vagyok és albérletben él, akkor mondjuk rákérdeznék hogy fele lakbér és ott laknál, mert nem bírod otthon a levegőt, ehhez hasonló megoldások léteznek. Vagy ha keresel annyit akkor albérletbe költözöl, de az nem a legjobb ha egyedül bérled, sokszor lehet szívás, meg sok pénz.
2013. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat az egyedul berles az tenyleg nem koser
2013. máj. 9. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb tisztázni az ilyen dolgokat. Én régen az ilyen dolgokra mindig azt mondtam, hogy 1 cigi elszívásától nem leszek láncdohányos, ahogy ők se lettek alkoholisták 1 sörtől, egyébként is egyéni jogom elszúrni ott és akkor az életem ahol én akarom :D. Ezek a kérdések egyébként amiket leírtál nem utalnak arra, hogy túlzásba vinnék a szüleid a kérdezősködést. A legegyszerűbb ha megbeszéled velük, hogy neked ez a helyzet kicsit fura, hiszen eddig agglegényként éltél, és adjanak egy kis időt újra hozzászokni a dologhoz(jobb esetben nem is kell majd hozzászoknod) addig is legyenek türelmesek, és majd te elmondasz annyit a dolgaidból amennyit szeretnél
2013. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!