Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy elengedjen nyári szünetben a nagynénémhez külföldre? 16/L

Figyelt kérdés
Apukám már nem él. Ketten vagyunk anyával. Tudtam, hogy apukámnak van testvére, de nagyon régen kiment Amerikàba és soha nem találkoztunk. Most megkerestem a facebookon és nagyon örült. Neki nincs gyereke. Beszélgettünk és elmondott pár titkot a csalàdról. Hogy pl. nagyimmal nagyon összevesztek és soha nem beszéltek utánna. Ezért ment Amerikába. Mondta, hogy nem lenne-e kedvem kimenni hozzá és férjéhez Amerikába anyukámmal. Ö fizetne mindent és szívesen lát és ismerjük meg egymást. Anyukámnak mondtam és nem akar menni. Azt mondja nem érdekli ez a nö, mert nem volt ott még apum temetésén sem. Egyedül meg nem enged. Én szívesen mennék, de hallani sem akar róla. Azt mondja, ha meg akar ismerni jöjjön ide és ismerkedjen, de én nem mehetek sehová. Erōltessem tovább?
2013. máj. 12. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne! Ha nem, hát nem. Érdekes családi kapcsolatok lehetnek, hogyha anyukád sem ismerte, illetve ennyire tartózkodik attól, hogy meglátogassátok még úgy is, hogy ez nektek semmibe sem kerül.

16 éves vagy, vársz két évet és már anyukád engedélye nélkül is oda mehetsz ahova akarsz.

Esetleg tényleg megkérdezheted a nagynénédet, hogy nincs-e kedvük előbb nekik jönni!?

2013. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj!

Csak anyukád tudhatja,h mik történtek! Lehet vannak még titkok,amiket nem tudsz még te sem. Ne is eröltesd!

Meg alapból,az h ő fizet mindent. Így majd azt is gondolhatják,hogyha rossz indulatú akar lenni,h "na,nincs pénze még a repjegyre sem".

Igen,hogyha ismerkedni akar,jöjjön haza Mo.-ra.

2013. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád elég határozott nő, így semmi értelmes az erőlködésednek. Tudod, az éremnek két oldala van. Nem ártana anyukád történetét is meghallgatni hogy annak idején miért volt az a nagy harag amit ennyi év után sem zártak le. Lehet ha anyud verzióját ismered már te is megértenéd miért nem akar kimenni. Valahol igazat is adok anyukádnak.

Ha annyira megakar ismerni, akkor látogasson haza, és ismerjen meg titeket. 16 év alatt csak hazajöhetne már egyszer látogatóba..(ha meg volt otthon a 16 év alatt, akkor megkereshetett volna tieteket)

2013. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

ma 21:24

Te mekkora gyökér vagy..

2013. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

ma 21:24

mármint a 3-as válaszadó a gyökér... nem a másik

2013. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Én nem engednélek ki ennyi idősen.
2013. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Szülő vagyok és van lányom. Én mennyire örültem (kicsit azért aggódtam is persze), amikor távoli rokon kihívta Kanadába a lányomat látogatóba! 12 éves korában. Nélkülünk, persze. Rómában símán átszállt egyedül. Igaz, út közben elkallódtak a csomagjai, más géppel máshová küldték, de megoldotta, megoldottuk. Volt a Niagaránál, és egy csomó élménye volt, a nyelvgyakorlásról nem is beszélve.
2013. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

ma 21:49

Ha te örök haragban lettél volna a rokonoddal akkor te sem engedted volna ki a lányodat. A te eseted teljesen más mint a kérdezőé. Nem tudhatod mi a harag oka a két felnőtt között. Amúgy meg 12 évesen kísérővel repülhet csak a gyerek, még Rómában is. Vagyis azért végig ott volt valaki aki vigyázott rá a reptéren, a gépen.

2013. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Sajnálom, hogy Anyukád nem enged el. Mondjuk ki tudja mik vannak a háttérben. Én várnék két évig, addig ismerkedjetek és bogozzátok ki a múltat! Meg tanuld a nyelvet. Nagy előnyöd származhat belőle. Tök jó azoknak, akiknek él külföldön rokonuk ebből a szempontból szerencsés vagy. :)
2013. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ma 21:57, ha jól értem, nincs harag a két felnőtt között, csak az egyik felnőtt részéről van harag a másik felé, mert a másik meghívta az egyiket lányostól. És ha még idióta felnőttek olyan nagy haragban is vannak egymással, miért a gyerek igya meg ennek e levét? Miért tőle vennék el egy életre szóló élményt, mert én durcizok valami nénivel vagy bácsival??
2013. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!