Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen együtt élni egy borderl...

Milyen együtt élni egy borderline személyiségzavaros emberrel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mintha borotvaélen táncolnál.
2013. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha szereted és az EQ-d az egeket veri, akkor kezesbáránnyá válik neked/melletted. Ismertem ilyen férfit, és teljes mértékben simán letudtam kezelni. Nem voltak kitörései, hanem megnyugodott mellettem.
2013. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ivilicious ***** válasza:
100%
én borderlineos vagyok. amikor egy-két "rohamon" túl vagyok, másnap nagyon szégyellem magam. és sajnálom a barátom..szerintem rossz lehet.
2013. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ivilicious ***** válasza:
100%
engem is lenyugtatott egy ideig, mostanában vannak megint kitöréseim..tényleg tudni kell kezelni minket, mert sokszor magunktól magányosnak érezzük magunkat,egyedül..bonyolult ez
2013. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2013. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

kb. mint a 3. Nekem nincs papírom róla, vagy legalább is nem tudom, adnak-e róla papírt, de én annak érzem magam.

Hülyeségeken húzom fel magam, egy ártatlan kérdésre is ingerülten válaszolok csak azért, mert szerintem egyértelmű, és nem értem, ő miért nem érti, vagy mit totojázik. Stb. Elég gáz vagyok :(

Sajnálom őt, de kitart, és nagyon szeretem. Próbálok változtatni, remélem sikerül.

2013. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátnőm enyhén az

Legalábbis egy pszichiáter ezt mondta

Mielőtt összejöttünk barátok voltunk, persze egymásba szerettünk, és szerintem mellettem nagyon sokat fejlődött abban, hogy legyűrje ezt a dolgot. Majdnem egy éve együtt vagyunk, remélem "meggyógyul" egyszer teljesen, mert azért érzékenyebb az átlagnál jóval, de nagyon szeretem és tényleg semmi tünete nincs a túlérzékenységen kívül mióta együtt vagyunk :)

19

2013. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Olyan,mint egy hisztis idegbeteggel... már bocsánat, de stabil párkapcsolatról ne is álmodj... ha pedig családtag, akkor rengeteg türelem kell hozzá... Ismerek egy lányt, aki állítása szerint borderline-os... szerintem egyszerűen csak egy neveletlen hisztérika.
2013. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

mintha ketté szakadnál... egyszerre jó és rossz... öröm és bánat, szerelem és gyűlölet.

majdnem 2 éve vagyok "áldozat" azért írtam idézőjelbe, mert valóban csak képletes. ez a betegség nehéz, és felkészülni nem lehet rá. a borderes agresszív, makacs és paranoid... de aranyos szeretni való és gyermeki. olyan érzésed lesz mellette, mintha gyereket nevelnél, a legerotikusabb szeretőt tartanád és a börtönőröddel élnél együtt... agressziója gyakran fizikai bántalmazáshoz is vezethet, de, ha igazán szereted rájössz, hogy nem akar igazán bántani... és ez nem minden, csak pár apró dolog... ha mindezzel képes vagy együtt élni, rá fogsz jönni, hogy már te sem vagy teljesen normális, de talán megéri... a boldog pillanatokért...

2013. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ivilicious ***** válasza:
100%
igen, az utolsó tök igazat ír....egyszer azt olvastam 30éves kor körül általában "kigyógyulnak"..na hát hátha...szörnyű ezzel együtt élni...nagyon.
2013. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!