Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám néha olyanokat szól be...

Anyám néha olyanokat szól be és olyanokat mond hogy azzal a férfiasságomat típossa. Pedig nem találkozom vele sokat. Mit tehetnék? Szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy töketlen barom,de amikor anyám elkezd piszkálni ok nélkül,akkor úgy érzem mintha a férfiasságomat akarná földbe döngőlni.Apám nem véletlen csalta meg,mert egyfolytába b@szogatta őt is.Most már tudom és sejtem apámnak mit kellett átélnie.Már nincs kedve vele találkozni,mert szinte mintha örömét lelné abba hogy felettem akar uralkodni,vagy is csak szeretne mert nagyon sokszor leosztottam,volt hogy elég keményen és alég komoly dolgokat a fejéhez vágtam,de az sem hatásos.Lehet messziről el kellene kerülnöm az lenne a legjbb,én nem akarok vele vesződni.Vélemény?


26/F


2013. máj. 28. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, adj neki ultimátumot, mond meg, hogy te nem szeretsz szenvedni és nem szereted rosszul érezni magad, úgyhogy ha csak szekálni tud, akkor nem vagy kíváncsi a társaságára. Ennyi.
2013. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd ellene a saját fegyverét. Hívhatod őt "viccesen" férfigyilkosnak, vagy tehetsz célzásokat arra, hogy egy nő így nem viselkedik, ilyeneket nem mond, egy igazi nő az ő tökéletes ellentéte stb.
2013. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2 Minek? Hogy lesüllyedjen a szintjére? Ez normális embereknek elég nagy teher.


Átérzem a helyzeted, én nekem nagyon sok ilyen zsarnokoskodó, piszkálódós emberrel volt dolgom, mind barátok, mind a család terén. És kivétel nélkül az összessel megszakadt a kapcsolat, ahogy megpróbáltak felettem basáskodni. nyilvános megalázástól kezdve az önbizalom sárba tiprásáig minden volt. De vége, már egyikkel se beszélek. Sajnálom, de a tapasztalataim azt mutatják, hogy ezekkel az emberekkel csak úgy lehet kijönni, ha egyáltalán nem érintkezel velük.

2013. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!