Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez "férfihiszti"...

Szerintetek ez "férfihiszti" vagy igaza van?

Figyelt kérdés

Vettünk egy medencét nemrég, elég drága volt (250ezer). Utána elromlott a férjem motorja, de abban a hónapban ugye nem volt miből javíttatni (80 ezer körüli lett volna) Illetve persze van tartalékunk, de mondtam hogy abból ne vegyünk ki, majd következő hónapban megcsináltatja. Azt mondta oké. Tegnap voltam vásárolni, megláttam egy kismedencét, olyan aranyos volt, leértékelve (5ezerre) megvettem. 5 éves a gyerek még kell neki ilyen pancsoló is. A tavalyi kilyukadtak.

Erre a férjem kiakadt, hogy ő nem tud motorozni én meg itt ilyen időjárás mellett veszek még egy medencét. Oké, tudom, hogy még nem kell egy ideig:) De olyan cuki, van hozzá több dolog, ez az egy volt már (sima boltban vettem, nem azzal a céllal mentem) és nem volt drága. Lehet hogy ez is csak egy nyarat bír, de nem olyan nagy összeg. Nem emiatt fogunk éhen halni szerencsére:)

(egyébként ő később kapja a fizetését, így még 2 hetet várnia kell a motorra)

Szerintetek olyan nagy bűn amit tettem?:)



2013. máj. 30. 13:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
20%
a férfinak mindig igaza van.
2013. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
62%
Ebben a zuhogó esőben úgysem tudna motorozni, és 2 hétig még esni fog!
2013. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
80%
Most ezt komolyan Tőlünk kérdezed?? Megvársz 5 választ, ami Neked ad igazat, akkor jobban alszol? Szerintem ehelyett inkább a Férjeddel beszélj, és akkor talán közelebb kerülsz az igazsághoz, hogy ez most hiszti e...
2013. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Ő tudna ő:) De tényleg nem láttam rajta, hogy ezen megsértődött volna, hogy mondtam halasszuk el. Ő ritkábban kap fizetést (persze akkor nagy összeget), úgyhogy az én fizetésemből élünk havi szinten. Ezért nem szeretek nagyobb kiadásokba bocsátkozni, ha fogy az ő fizujának az a része amit nem tettünk félre.
2013. máj. 30. 14:06
 5/51 anonim ***** válasza:
75%
Hiszti. Vágd kupán a sodrófával :)
2013. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Csak érdekelne mások véleménye, mert engem kicsit kiakasztott:) Megbeszéltük, majd még megbeszéljük ha lecsillapodik normálisan, nyilván nem emiatt fogunk válni:)
2013. máj. 30. 14:07
 7/51 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam én is a sodrófán, de inkább nem csúnyítom el:)
2013. máj. 30. 14:08
 8/51 anonim ***** válasza:
75%

Jogosan akadt ki. Ha megbeszélitek, hogy az adott hónapban ne költsetek felesleges dolgokra, akkor ez rá is vonatkozik, és rád is. Legalább felhívhattad volna telefonon.

Ráadásul a kismedencére még egy ideig nem lesz szükség.

2013. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
44%
Mivel ide 90%-ban nők írnak neked lesz igazad. Örüljél neki.
2013. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nem mindegy, hogy 5 vagy 80 ezerről beszélünk e. Vagyis sajnos nálunk nem mindegy. Jó lenne ha az lenne.
2013. máj. 30. 14:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!