Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati témában segítene...

Párkapcsolati témában segítene valaki? Lent a többi információ.

Figyelt kérdés
Idén áprilisban volt 6 éve hogy a vőlegényemmel együtt vagyunk és 5 hogy együtt is lakunk. Én 23 ő 34. Nem tudom mi tévő legyek, ugyanis egyre többet veszekszünk, a gyerekvállalás sem akar összejönni úgyértem én nagyon szeretnék ő azt mondja ős is de még sem próbálkozik szerinte egyikőnk sem kész rá. Mindketten dolgozunk, nincs kölcsön és saját ház van de ez sem elég azt hiszem neki. Sokszor beszélgettünk a kapcsolatunkról, de valahogy nem jutunk előbbre. Semmi romantika, nem járunk el sehova max horgászni hajlandó menni. Próbáltam romantikával, finom étellel feldobni d nem ment. Azt viszont biztosan tudom hogy nem csal meg. Szerintetek érdemes folytatni vagy gondoljam át és döntsek? Sajnos már megint nem tudom megbeszélni vele ezt mert amikor szóba kerül azonnal mérges lesz és általában annak is nagy vita a vége. Ezek a beszélgetések úgy havonta egyszer tuti elő jönnek.

2013. máj. 30. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hajlandó beszélni veled a kapcsolatotokról,akkor szerintem értékeld át az együtt eltöltött évek pozitívumait,negatívumait és dönts.Ha egyre többet veszekedtek illetve a romantika is elmarad (mégha nemis a te hibádból is)...ott már szerintem elhidegülés van a párod részérôl....na meg még megbeszélni sem akarja veled a dolgokat?!
2013. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy nincs egyetértés köztetek a közös jövőt illetően. Nem egyfelé tartotok.
2013. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
valahogy éreztem hogy ez lesz de akár hányszor elakarnék menni tőle mindig leültet elmondja hogy szeret vagy keres egy zenét ami elmondja helyette amit akar(bár ez ritka) tavaly 3 hónapra el is költöztem de utánam jött elhívott újra randira és egy hosszas beszélgetés után megint nála lakom, félek hogy tényleg rosszul döntöttem akkor, de én még mindig nagyon szeretem.
2013. máj. 30. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"tavaly 3 hónapra el is költöztem de utánam jött elhívott újra randira és egy hosszas beszélgetés után megint nála lakom"


Hát, babám, elfogyott a tiszta tányér...

Én sem gondolom, hogy ezt még sokáig húznotok kellene. Talán rájött, hogy már nem 2X, így nehezebb lehet újra becsajozni, Te viszont még fiatal vagy. Én ilyen kapcsolatba nem szülnék gyereket...

2013. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem túl stabil ez a kapcsolat,így együtt maradni sincs értelme,nemhogy gyereket vállalni.
2013. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!