Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat valaki ilyet az...

Hogy mondhat valaki ilyet az unokája barátnőjére?

Figyelt kérdés

Nagyapám kapcsolata a bátyámmal rossz, soha nem derült ki számomra, miért. Tény, hogy a tesómnak van egy stílusa, természete és messze nem tökéletes, de azért alapvetően rendben van. Most van egy több mint egy éves távkapcsolata, barátnőjét mindannyian elfogadtuk. Szerintem ostoba dolog valakit a külseje alapján megítélni, és ahogy megismertem, ez a lány kedves, az arca is helyes, csak kicsit (nem nagy mértékben) túlsúlyos, de ez ellen állítólag már mindent megpróbált, fogyókúra, különböző sportok, de nem vált be egyik sem. Lehet, hogy genetikailag ilyen, nem tehet róla.


Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy szerintem ha rokonunknak van kedvese, akkor vele megfelelő vendégszeretettel, tisztelettel bánunk, befogadjuk őt, akármit is gondolunk a külsejéről (megjegyzem, nem nekünk kell járni vele).


Nagyapám anyukám szerint már előtte tett egy megjegyzést a lányra anyukámnak. Most nekem és az anyukámnak, amikor szóba került, hogy a tesóm most nincs otthon, mert a lány szüleinél vannak, valami ilyesmit mondott rá, hogy: "tenyészteni sem lehet ilyen nőt, akkora állat"


Hát mondhatom leesett az állam, egy szót sem tudtam kinyögni, az anyukám meg rögtön mondta, hogy ilyet nem szabad mondani (neki az apósa).


Hát most komolyan, hogy lehet ilyet mondani az unokája barátnőjéről? Bármit is gondol az ember, tartsa meg magának. Ha tesóm hallotta volna, biztos verekedés tört volna ki, pedig nagypapám túl van a 70-en.


Már volt rá példa, hogy az apjával, nekünk 160 cm alatti nőknek kellett szétválasztani a tesómat apámtól hasonló megjegyzés miatt.


Miért ilyen elítélőek az emberek külső alapján? Még csak nem is ronda a csaj, és nem is 160 kg, csak 80 mondjuk. Nem értem.



2013. máj. 31. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most mondjam erre, hogy jobb eset, hogy nem szemtől-szemben mondta ezt a lánynak? Az lenne igazán taplóság...


Amúgy meg: a csúfolás általános emberi tulajdonság, nagyon gyakori. Aki mást mond, az képmutató.

2013. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

A mi családunk eleve olyan hogy nem kezd kövér emberrel, én amondója vagyok hogy lehet szép arca van, ha mellé kövér

Egy nő akkor szép fiatalon ha karcsú magas, bárki ezt cáfolja az nem tudja mi a szép


Mivel normális ember vagyok, és megtartom a véleményemet addig senkire nem teszek megjegyzést amíg a másik fél sem célozgat burkoltan negatívan hogy miért vagyok magas vékony

20/F

2013. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Második, szerintem a szép és a vékony nem szinonimák. Igenis lehet valaki szép, mert teltebb az átlagnál. Az arcra mondják, hogy szép, nem az alkatra.

Az a szó, amit te keresel, a csinos.

2013. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2/3 te vagy az én emberem X)
2013. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval aki alacsony az már nem is lehet elfogadható, igaz, második. Hát istenem, nem nőtt nagyobbra, most mit csináljunk...mehet a kukába... -.-"
2013. okt. 16. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!