Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit lépne? Én értem félre?

Ki mit lépne? Én értem félre?

Figyelt kérdés

Barátom hétfőn szóbelizik szakmából.

Szerdán találkoztunk utoljára, tegnap este beszéltünk neten,és mondta hogy tegnap délelőtt tanult, ma pedig anyujával megy egy rendezvényre. Mosolyogva megkérdezte, hogy lenne-e kedvem elkísérni. Akkor boldogan igent mondtam, mondta hogy aludjak nála, ha van kedvem.

Meg mondta hogy jövőhéten szombaton lesz egy sportesemény, amin részt vesz, és szeretné ha elkísérném, ha van kedvem.

Este még azt mondta, hogy szeretné ha vasárnap is nála aludnék, ő hétfőn hajnalban kel, de a szóbeli hamar lemegy, maradhatok náluk, addig max. elvagyok otthon anyujával, utána hazajön és folytatjuk a napot, végül nem tudtam dönteni, és nem maradtunk biztosban.


Este még felhívtam, hogy akkor hogy legyen, azt mondta "a szombati (mai) rendezvény estig, tart aludj itt, a hétvégét nemtudom, mint mondtam nekem hétfőn vizsga (szünet) de itt alhatsz" Meg kiderült vagyis kérdezte, hogy baj-e ha a sport eseményen én is segítenék picit, fotóznék stb.


2 dolog is rosszul esett: 1.a telefonban már bizonytalan volt a hétvége további része miatt... a 2. hogy most akkor csak azért hív a sportra, hogy segítsek..vagy nem értem. ez tökre elbizonytalanított, szóval este küldtem neki egy smst, hogy ma mgésem megyek. Nem értette. Tegnap még 2x hívott, mg ma reggel is küldött smst, hogy reméli meggondoltam magam, szívesen lát, örülne ha mennék.


De úg yérzm nem is akar velem lenni, a mai rendezvényre is csak udvariasságból hívott... egyfolytában ez kattog a fejemben, meg hogy igaziból nem is vágyik rám, csak szokásból hí el magához.

4hónapja járunk.


Én értem csak félre...vagy most ez mi...


2013. jún. 1. 08:11
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

szeretem, imádok vele lenni.

DE nem akarok neki erőszak lenni, szívesen mentem volna ma, de úgy érzem felesleges, ha Ő nem vágyik rám annyira, mint én Rá. Én tuti nem fogom magam ráeröltetni. Ő nem érti mibajom... de

én ezt már nem értem... most komolyan leutazok kb 2órát, és ha mégsem akar velem lenni? Akkor semmi értelme...


SZERINTETEK HONNAN LEHET TUDNI, HOGY CSAK MEGSZOKÁSBÓL AKAR VELEM LENNI, VAGY SZERELEMBŐL? Össze vagyok zavarodva, még hogy a nők a bonyolultak.......


Adjatok tippet, vagy tanácsot, hogy mit tegyek. Senkivel se tudom ezeket megvitatni, a barátnőm távol él...

2013. jún. 1. 08:14
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ezt csak te érted félre!

Mit akarsz? Könyörögjön hogy legyél vele? Pasiból van! :)

2013. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

meg az utóbbi időben nem tepert értem... és lehet önzőség, de kicsit jólesne ha hiányoznék neki, vagy teperne értem.

ERRE VAN TIPPETEK? mert én már nem tdom mit tegyek

2013. jún. 1. 08:15
 4/25 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy még sosem voltam szerelmes...és most megvagyok ijedve hogy betegesen sokat akarok vele lenni és őrülten hiányzik, ha nincs velem totál KO vagyok, és nem lelem a helyem... remegek Érte. De megrémiszt, hogy mivan ha csak n érzem ezt, Ő nem :(
2013. jún. 1. 08:17
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Kapj a fejedhez amíg nem késő! Miért baj ha segíteni kell? Basszus letörik a kezed ha fogod a gépet? Hisztis vagy! Én dobnálak. Nem hiszem hogy vizsgaidőszak kellős közepén kellene nekem egy ilyen nyarvogógép!
2013. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után megszokásból együtt lenni érdekes lenne. De most már én nem mondanék mégis igent, hülyének nézne, nem tudod eldönteni, mit akarsz.
2013. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

én tudom mit akarok!

Csak attól félek, hogy csak unalomból van velem, és csak udvariasságból hív át magához. AZelőtt volt olyan pasim, aki csak szórakozott velem...ettől félek, hiába szeretem a mostani barátomat félek szeretni, mert félek hogy ismét bekövetkezik a múlt.


Eldöntöttem: ha ma még 1x felhív vagy ír egy smst, összepakolok és d.u. elmegyek hozzá, max. meglepődök. ugyis sokszor mondta már, hogy örülne ha csak úgy beállítanék

2013. jún. 1. 08:39
 8/25 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy figyeld. Egy ideig, napokig hetekig. Figyeld meg, hogy hogyan reagál le dolgokat, hogy őt hogyan nevelték, mennyire ragaszkodónak, mennyire érzelmesnek, vagy önállónak, ridegnek. Az emberek mások, te is , ő is, és eleve külön neműek vagytok,ami plusz ellentét. Sajnos a tapasztalat azt mutatja, hogy a világban sokszor nem egyezik 2 ember célja, tulajdonságai vagy életfelfogása. Mindig gondold azt, hogy a fiúk egyszerűek (nem bántásból, mert én is szeretem őket.) De tény ,ami tény, egyszerűek, ők sosem gondolnak túl semmit, sose kombinálnak stb.

Vannak érzelmesebbek, családcentrikusabbak és van az ellentéte is. Sokan nem tehetnek róla, mert így nevelték.

Így addig ne bántsd meg semmivel,amíg nem deríted ki az okát. Ugyanis mindennek megvan az oka, hidd el.

Ezen kívül ha vízöntő a pasi az egy külön világ, és ha bizonyos ISTJ vagy hasonló személyiségtípusú, akkor számíthatsz nagy romantikára, vagy legalábbis kedves lányos gondolkodásra,aki olyan tökéletes belsőleg, hogy elámulsz. A többi személyiségtípust és csillagjegyet nem ismerem, de biztos van még más tuti kombináció.

Én nőkét rideg nevelést kaptam és kissé személytelent. Rólam sosem lehet eldöbnteni, hogy mit érzek, mert szociális alkalmazkodási problémáim is vannak, így sokan félre értenek. Valójában egy intelligens művelt nő vagyok komoly célokkal, és komolya barátokkal, azonban csak 2-3 barátom van,azok akikkel együtt nőttem fel, vagy együtt laktam a koli miatt. Rajtuk kívül mindenki szinte utál, mert túl sok idő kell, hogy megismerjenek, és korai stádiumban egy elviselhetetlen labilis embernek tűnök.


Ezt a példát csak azért mondtam, hogy őt is meg kell ismerned. 4 hónap az semmi. Még figyelgesd, fogadd el, és majd sokkal később alkoss véleményt. Természetesen lehet neked lesz igazad, de adj neki esélyt, hogy megismerhesd. Ja és ne az eddigi barátnőkhöz hasonlítsd az együtt töltött idő minőségét és a dolgot történését. Ő csak egy egyszerű pasi, mint mindegyik más.Nem kell sokat várni tőlük(az átlagtól, persze tisztelet a kivételnek.)

2013. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel szoktátok elrontani az alapból jól induló kapcsolatokat. Miért mi vagyunk a felelősek a régi rosszul sikerült kapcsolatért?? Tiszta lappal kellene indítani minden kapcsolatot és bízni a másikban- és nem utolsósorban magatokban, hogy szerethetőek vagyok. Én csak azt hívom át magamhoz, azzal tervezek közös programot, aki fontos nekem. Szerintem a barátod is ezt teszi.
2013. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, természetesen mindent felülír ha vizsgaidőszak van neki. A stressz más embert csinál az emberből, akaratán kívül. Úgy ahogy a nayg szerencse, a jó, a szerelem, vagy egy halál hír , szóval ezek a ngy dolgok, így a stressz is más viselkedést okoz ezekben a napokban.

Szóval továbbra is csak azt mondom, ne gondolkodj túl sokat, várd meg, hogy elteljenek ezek a napok, és figyeld. Tapasztalj, láss.

2013. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!