Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embereket,...

Ismertek olyan embereket, akik a szeretteik, vagy barátaik kárára örülnek?

Figyelt kérdés
Nem kis dolgokra gondolok, mert ha például valaki elbotlik, azon én is nevetek, de ha valaki szenved és sír, azon már nem. Az ominózus személy ez utóbbin örül, viszont ha sikerült valami, akkor próbálja elrontani az örömömet. Volt egy ilyen barátnőm is, vele nagyon közel álltunk egymáshoz, de ma már nem is köszönök neki. Amikor sírva mentem el otthonról, mert összevesztem valakivel, akkor látszott az arcán a mosoly, viszont amikor jól éreztem magam és őszintén boldog voltam, akkor látványosan depis lett. Tudom, hogy hanyagolni kell az ilyen embereket, azt is teszem, csak megint az utamba került egy ilyen patkány és tudni szeretném, hogy mitől ilyenek, a dolgok mögé szeretnék nézni.

2013. jún. 4. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Ó, hogyne. Magyarország, te édes...
2013. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ennél szebben én sem tudtam fogalmazni, az én történetem is ez kb. csak nálunk a kamunagypapi......
2013. júl. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megszakítottam a patkányokkal a kapcsolatot és most mindenki örül.
2013. júl. 20. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!