Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így normális, hogy elveszik...

Ez így normális, hogy elveszik a kulcsaimat? Mert most már kezd nagyon elegem lenni ebből.

Figyelt kérdés
Másfél éve volt egy rossz időszakom amikor csúszós pályára mentem idegesen kocsival, balesetem volt és meghaltam de visszahoztak. Miután kikerültem a kórházból rögtön autóba ültem mert szeretem a rallyt és az autókat. A barátnőm és az anyám szerint ezt egy második esélynek kellene tekintenem amit meg kell becsülni és amikir megtaláljak a kulcsot simán elveszik, hogy ne vezessek. Ilyet nem lehet. Eddig csak úgy ledobtam ahol kedvem volt de most már mindig magamnál kell hordani mert képesek nem vissza adni. Mit képzelnek magukról? Felnőtt vagyok már, nem tizenéves, tudom hogy mit csinálok. Hogyan állítsam le őket?
2013. jún. 7. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le és beszélj velük a dologról. Felnőtt ember módjára.
2013. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Tudod, hogy mit csinálsz, mégis baleseted volt...oks..

Az meg a másik, hogy nem azért csinálják, hogy téged idegesítsenek vele, hanem mert nem akarnak elveszíteni. Fordított helyzetben szerintem nem így látnád a dolgokat..

2013. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
A legfontosabbat kihagytad: a kocsi kinek a pénzéből van?
2013. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kértem már szépen és csúnyán is, hogy fejezzék be. Egyik se hatott. A legutolsó csepp benzinig minden az én pénzemből van.
2013. jún. 7. 17:46
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Ezt nem vetheted a szeretteid szemére ... féltenek téged ;jogosan !!! Miért kisérted a sorsot ?! Ezek után ha az én párom lennél ,én sem akarnám,hogy vezess,főleg ha majd gyerek is lesz idővel...
2013. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Mondd meg nekik, hogy ha most leállsz a vezetéssel, sokkal nagyobb az esélye, hogy mikor valamilyen okból mégis volán mögé kell ülnöd balesetet okozol.
2013. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem, egyáltalán nem normális, DE bizonyos fokig érthető. Úgyhogy ne leordítani akard a fejüket, hanem győzd meg őket okos szóval, türelemmel az álláspontjuk helytelenségéről.
2013. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem normális.


Egy dolog, hogy féltenek; egy másik pedig, hogy ők még mindig a múltban élnek: nem hagyják meg neked a változás lehetőségét (hogy nekik se kelljen változniuk), nem bíznak meg benned és úgy kezenek, mint egy enyhén szellemi fogyatékos gyereket.


Egyszerűen és egyenesen közölni kell velük, hogy az akkor az akkor volt, a múlt az múlt, a kulcsokat peidg kéred. Pont. Ha a te tulajdonodról van szó, akkor csak egyszer kell kérni, utána egyenesen a rendőrségre kell menni, és feljelentést kell tenni ellenük. Ezt jó megmondani nekik előre, hogy tudják, mi a helyzet.


Tudom, hogy kissé drasztikus, de kontrolláló agresszorokkal szemben ez a legjobb megoldás. Mert ez a magatartás már bőven túl van azon, hogy féltésnek nevezzük - ők csak annak címkézik, de egészen másról van szó.

2013. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Vozes uton volt baleseted es szereted a rallyt...ááh nincs összefüggés.

Nem mindegy hogy az ember okosan hülyéskedik vagy hülyén okoskodik! Vagy gyorshajtottal és nem vagy valami jo vezető, vagy simán nem vagy jo vezető, vagy gyorshajtottal es a kocsid álapota nem.tette lehetővé,hogy megfeleloen tapadjon az utra ergo a jo sofőr mindig arban tartja az autojat,mert "csak jo szerszammal lehet jol dolpzni"...Tehát akkor jöjj rá magadtol miert dugdossák a.kulcsot.

2013. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
*karban
2013. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!