Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most melyikünk a gonosz? Én...

Most melyikünk a gonosz? Én telefonon olyanokat mondtam barátnőmnek, h nem szeretek annyit az anyósékhoz járni, anyósom meg hallgatta a beszélgetést és megsértődött. Iker vonal van, a saját házából is tudja hallgatni.

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
hát ha nem olyan durván mondtad...akkor végülis nem voltál gonosz. de az anyós mit hallgatja a telefonbeszélgetéseteket??
2009. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
ha az anyós lehalgatta a beszélgetést, akkor saját magáról írt véleményt. ez után elvárja hogy még kedveld is?:D:D
2009. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olyanokat mondtam, h nem szeretnék náluk ülni ma is, stb. Semmi negatív jelző, ilyesmi.
2009. okt. 9. 16:55
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Na szép kémkedik utánad anyósod!Az azt jelenti nem bizzik meg benned,és keresi mibe köthetne bele.Neked nincs szégyellni valód,de neki annál inkább van!!

Én a helyébe elsüllyednék szégyenebe!

2009. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne hogy magyarázkodj!Csak alá adod jobban a lóvat!Csít!!Itt Ő a hunyó,és nem Te!De nem magyarázkodj senkinek a családból!!
2009. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát..ha te hallanád, hogy anyós mondja abarátnőnek, hogy ma nem szeretne nálad ülni...neked hogy esne? Rosszul esne neked is.Jobb,ha odamégy hozzá, és megmagyarázod. Hogy nem azért hogy nem szeretnéd, vagy nem szeretnél náluk lenni, csak mást akartál csinálni, vagy szeretsz egyedül is lenni..stb. Csak az igazat, de valamit mondj, különben tüske marad a szívében. Jobb az ilyet gyorsan tisztázni, mert összegyűlik különben. Oldd fel a rossz érzést! Jobb lesz mindkettőtöknek utána.
2009. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jójó de nekem lesülne a képemről a bőr, ha mialatt ő a barátnőjével telefonál, én itthon hallgatnám, nem mond-e valami gyanúsat..
2009. okt. 9. 17:15
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha az igazat mondom, h kettesben is szeretnénk lenni néha, akkor megsértődik. Nem sok értelme lenne, mert úgysem tudom kimagyarázni, hazudni meg nem akarok.
2009. okt. 9. 17:16
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne érezd rosszul magad, anyósod annál inkább érezhetné. Ha nem mondtad negatív jelzőkkel, akkor pláne nem. Anyósod még ráadásul buta is, mert ezzel jól beismerte, hogy hallgatózott.
2009. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Pont itt az alkalom, hogy ezt kedvesen megmagyarázd. Talán ő ógy érzi, hogy befogadott a családba, és te nmeg elárultad. Épp azért most itt az ideje megmagyarázni, hogy mi a valódi okod. Ő már rég volt fiatal, talán nem is gondol erre.

Itt az ideje ezt megbeszélnetek, egy család vagytok. A hallgatás mindig rossz vért szül. Bármit mondassz, jobb, mint ha hallgatsz. Biztos ő is elszégyelli magát, és szabódik majd, s te légy nagyvonalú, és mondd ezt" én szégyellem magam" Udvariasság is van a viágon, és egyáltalán nem véletlenül találták fel. Megkönnyíti az együttélést. erre való. Ne őt bíráld, az az ő dolga. Te lépj! Na végy erőt magadon! Téged is bánt, ha itt fortyogsz! Jobb az ilyenen mielőbb túllenni, míg nem mély a seb.

2009. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!