Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ez a nyár...

Mit tegyek, hogy ez a nyár más legyen mint a többi?

Figyelt kérdés

Előreláthatóan ugyanolyan lesz (vagy rosszabb) mint a többi. Éjjel-nappal itthon fogok ülni a sötét szobában és tévézni/gépezni fogok, mások képeit nézve azon fogok gondolkozni, hogy miért ilyen nyomorult az életem. Apum egész nyáron dolgozni fog (mint ahogy az egész éven) csak már külföldre is jár, anyám itthon lesz és ugyanúgy nem fog csinálni semmit ahogy én. Tesóm már nem lakik itthon, a szerelmével fog menni mindenfele. Én szeretnék szórakozni, a barátaimmal lenni, csak az a gáz, hogy nincsenek barátaim. Egy barátnőm van de ő 1000-nél is többet ér, meg még 1-2 de nem hiszem, hogy lenne kedvük hozzám. Eléggé szégyenlős vagyok, sose hordok rövid ruhákat, folyton takargatom a testem mert utálom, így nem is jó ötlet elmenni itthonról. A világ leges legcsúnyább lányának érzem és éreztem magam mindig is. Tesómék hívtak strandra meg ilyenek, de mint mondtam nem hordok rövidet (még pólót is csak itthon) így kizárt, hogy strandra megyek, pedig ha olyan testem lenne ki nem tenném onnan a lábam egy percre sem. Szeretném ha ez a hülye felfogás változna és élnék mielőtt kiöregszem. Ezt azért mondom, mert ez már nagyon régóta így van és ha ezt így folytatom soha nem is fog elmúlni. Itthon tök jófej vagyok, nyomom állandóan a hülyeséget de ha emberek közé kell mennem akkor nem tudok miről beszélgetni vagy ha igen akkor olyanokat mondok ami senkit nem érdekel. Szóval hülye vagyok és szeretnék ezen változtatni. De hogyan? Van valami ötletetek?

16/L



2013. jún. 17. 15:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Változtass! Ajánlom,hogy menj pszichológushoz,mert ez nagyon nem jó,amit ide leírtál.
2013. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Nyugodtan menj ki az utcára, standra. Senki nem fog visszakuldeni! vannak olyanok akiknek nem szabadna kijonni mégis kijonek az utcara, de azokat sem iteli el senki!Nézz szembe a félelmeiddel!!
2013. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem normális de nem szeretnék pszichológushoz menni.
2013. jún. 17. 15:31
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Szivi, ha nem tetszik a külsőd, legalább azon változtass, amin lehet. Egy kis torna, pakolások, bőrápolás, új frizura, köröm, stb. Ott van rá egy egész nyár!
2013. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
És a legfontosabb. Kezdd el szeretni magad. Engedj be napocskát, nézd magad a tükörben, és ne arra gondolj, hogy magad nézed. Nézz bele úgy, mintha a tükörképed valaki más lenne, és a feje búbjától a lábujjáig vizsgáld meg alaposan, keresd benne a szépet, ne azért nézd, hogy mit lehet fikázni rajta. Ha takargatod magad, te sem fogod soha tudni, mi benned a szép és szerethető.
2013. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak túl kell lépned a félelmeiden. Hidd el, a strandon nem mindenki téged fog figyelni, legfeljebb azért, hogy milyen jól nézel ki. Azt meg csak te gondolod, hogy másokat nem érdekel, amit mondasz nekik. Ha én mindig csak olyan dolgokról beszélnék, ami szerintem másokat érdekel, soha nem szólalnék meg. Csak merjél ismerkedni, beszélgetni, strandra menni! Az a baj, hogy félsz és direkt kerülöd az olyan helyzeteket, amik szorongással töltenek el, pedig ha mernél cselekedni, tapasztalnád, hogy ezek nem olyan szörnyű dolgok. :)
2013. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%
4-es, itt most nagyon nem ez a lényeg! Örülök hogy nálad minden szociális szorongás kimerül abban, hogy reggel egy kicsit sápadtan ébredsz, de most nem a te kis álomvilágodról van szó, ahol mindent megold egy pakolás meg egy kis torna, úgyhogy húzódj vissza az iszapfürdődbe és nézd meg az ehavi cosmo fürdőruha javaslatait!
2013. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%
4-es válaszoló, annyira irigyellek, hogy ilyen egyszerű kis lény vagy.
2013. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Köszi, de az 5-öst is én írtam. Voltam már sok minden, egyszerű még nem. Csak igyekszem igazodni a korosztályhoz.

4 voltam.

2013. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sok lehetőség nincs.


1.) Pszichológus. Tudom, hogy nem szeretnéd, de az esetek jelentős részében sikeresen tud segíteni.

2.) Sport. Jobb lesz az alakod, plusz "örömhormonokat" is termel

3.) Továbbra is a szobádban ülsz, és szomorúan vegetálsz, hogy hátha egyszer jobb lesz.

2013. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!