Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én apám ilyen?

Csak az én apám ilyen?

Figyelt kérdés
Mindig otthagyja maga után a morzsát az asztalon, nem sepreget fel néha sem, a koszos edényt nem mosogatja el, csak a tv-t nézi stb. Sajnos anyukám kiskoromban meghalt és ketten maradtunk. Ezeket a dolgokat megcsinálom én de néha ő is segíthetne és néha már unom ezeket a dolgait. 21/L
2013. jún. 20. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Apád korosztálya még nem az egyenlő házimunka megosztásban nőtt fel, ne reménykedj, hogy megváltozik.

Az is lehet, nagyon elfárad estére. Egyedűl nevelt fel, nincs társa sem, gondolom. Egy nőnek sem könnyű megbírkózni egyedűl egy ilyen nehéz feladattal, pedig állítólag nekünk benne van a génjeinkben.

Hagyd szegényt!

2013. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És még: mindig kifürdi a vizet a kádból, úszik a fürdőszoba, wc használat után nem keféli le azt, szanaszét dobálja magáról a ruhadarabokat mikor hazaér a munkából, letüsszögi a monitort, üvölteti a tv-t miközben alszik, csapkodja az ajtókat reggel korán mikor dolgozni indul, cipőket sosem teszi a cipőtartóra, ha nem szanaszét hagyja ahol éppen leveszi, és még sorolhatnám, annyi de annyi ilyen dolga van te jó isten.
2013. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ezek nem olyan nagy dolgok!:) az én apukám emelett még iszik is,szóval én örülnék neki ha a tv-t nézné inkább megcsinálnék helyette mindent :(
2013. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!