Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyik egy nő arra,...

Miért vágyik egy nő arra, hogy ne dolgozzon?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, és el sem tudnám képzelni az életem munka nélkül.De úgy veszem észre, hogy rengeteg nő van, aki mindent bevállal, csak hogy ne kelljen melózni.Nem értem ezeket.Nekik nincs jó érzésük, ha valamit létrehoznak saját maguktól?A függetlenség nem öröm nekik?Nem vágynak arra, hogy fel tudjanak mutatni valamit, amit saját erőből hoztak létre?
2013. jún. 23. 19:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
45%
Érdekelne, hogy te mit hozol létre. Csak a miheztartás végett.
2013. jún. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
77%
Én jelenleg nem dolgozok, mert nincs munka. A Mekis munkára meg nem vagyok rászorulva szerencsére. Nem csak a munka létezik, rengeteget olvasok, kézimunkázok, eljárok önkénteskedni, önkéntes szervező is vagyok...
2013. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 A kérdező kommentje:
Pl.azt, hogy teljesen önellátó vagyok, és nem függök senkitől.És azokról a nőkről beszéltem, akik eltartatják magukat.
2013. jún. 23. 19:38
 4/88 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, szerintem az ilyen nőket soha nem fogod megérteni....


Mindjárt jönnek ide vagdalózni a htb-k, hogy ők nagybetűs Anyák és Babócájuk van és ezért nehogy már még egyszer az életükben dolgozniuk kelljen, hiszen Szültek és ez a legnagyobb Boldogság az életben éshogy egyébként is milyen kemény munka egész nap takarítani otthon!...

2013. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
53%
Magam is ismerek ilyen embereket (nem csak nőben bár a nőknek egyszerűbb megoldani, h szülnek 3 gyereket, és akkor 12 évre levan a gond), és én sem értem őket.
2013. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
71%
miért gondolod, hogy csak akkor tud valaki felmutatni valamit, ha dolgozik. én pl. 27 vagyok, dolgozok, de ha nem dolgoznék sokkal többet fel tudnék mutatni és létrehozni.
2013. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
14%
A nőknek a génjeikbe van kódolva hogy szeretnek kitartottak lenni. Az új emancipunci világrend sem tud ezen változtatni. Aki mást mond az csak nagyon elfolytja ezt magában.
2013. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nekem semmi bajom az anyukákkal.Konkrétan a kérdés miatt jutott ez az eszembe, ahol a kérdező az érdekházasság témáját feszegeti.De ha már így felhoztátok, a mi szomszédunkban is van egy csaj, aki 24 éves, és most készül a harmadik gyereket szülni, be van időzítve, mert le fog járni a gyes.Ez is elég gáz sztem.
2013. jún. 23. 19:41
 9/88 anonim ***** válasza:
58%

Hát kényelmesebb, nem igaz?...


A #4-esnél nem mondhattam volna jobban.

2013. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
79%
Önellátó vagy, nem függsz senkitől. Oké. Ez büszkeségbeli kérdés, De azt a rengeteg időt tölthetnéd szórakozással is. A munkával jóérzést vásárolsz magadnak, hogy Te más vagy, te bezzeg nem házityúk vagy. Ha neked érdemes ennyi energiát fektetned egy illúzió fenntartásába, akkor irigyellek.
2013. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!