Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temit tennél, hogy viselkednél...

Temit tennél, hogy viselkednél a helyemben?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Volt egy 4éves kapcsolatom aminek azért lett vége mert mindeketten ugy éreztük elmult a szerelem.Az én részemről az is kozrejátszott hogy hobbi szinten teniszezek és az edzőm telejesen belém van habarodva(vagy legalábbis ugy csinál...) kb. két éve....

Egy nálam 10 évvel idősebb férfirol van szo...

Folyamatosan szerelmes smseket küdozgetett nekem, randira hivogatott mar akkoris amikor az exemmel voltam.

Nyiltan hangoztatja a haverjai elott is meg masok elott is hogy na meglassatok hogy majd egyszer ugyis en leszek a felesege...Szuleim is joban vannak vele, de ova int tole mindenki mert mindig is egy nagy nocsabasz volt.

Hazudnek ha azt mondanam hogy nem esik jol hogy egy jo pasi nyiltan dicserget masok elott, es udvarolgat nekem. Viszont felek tole. Nem akarom hogy a sajat hibam miatt szenvedjek kesobb.Nem akarom hogy kihasznaljon.

Baratnoim mind buzditanak hogy ugyan mar legalabb lesz egy par jo ejszakam...de valahogy en nem erre vagyom.

Persze valami vonzalom van, sot...de a noi megerzesem azt sugja hogy nem szabad engednem a csabitasnak.

Eleinte haragudtam ram, hulyen ereztem magam hogy allandoan udvarolgat, egy idoben teniszezni is alig jartam...de annyira kitarto hogy felek eleri a celjat.

Ma is lesz oram vele,mit csinaljak?


2013. jún. 27. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ha tetszik, akkor járjatok, ha nem akkor keress egy másik edzőt, ilyen egyszerű!
2013. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te is benne vagy, érezni a soraidból. Nem biztos, hogy csak ki akar használni. Mit veszíthetsz? Hiszen most nincsen párod. Ha most megerősítésre vársz, hogy engedj-e Neki, hát hajrá!
2013. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

,,Gyönyörű virágszállam, remélem nem felejtetted el hogy délután edzésed van. Alig várom hogy lássalak, remélem te is!''-ezt pl ma reggel irta...

Általában haza szokott hozni ora utan..mert nem messze lakik tolunk.Kérdezget hogy mikor leszek már hajlandó megcsókolni, vagy megfogni a kezét...én meg csak ülök olyankor csendben és sóhajtozok...kinosan érzem magam, nem tudom mit kellene válaszolnom vagy tennem..

Más nőkkel is szokott flörtölni de régóta nem láttam úgy senkivel...ismerősök is mondták hogy széditi a nőket de régóta nincs kapcsolata senkivel...dehát lehet csak nem tudnak róla. Nem tudnam elhinni hogy nem járkálnak fel hozzá mindenféle nőcskék..

2013. jún. 27. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg, nem bántásból írom.


Te 25 éves vagy. Egy ennyi idős nőnek már el kellene tudnia dönteni, hogy egy szélhámosnak befekszik a karjai közé vagy sem. Hogy durvábban mondjam, el kell tudnod dönteni, hogy beengeded a lábad közé vagy sem. Mi itt mondhatunk/írhatunk bármit, ha neked ez tetszik, hízeleg a hiúságodnak, és bejön a pasas hízelgése akkor igent fogsz mondani - ha észnél vagy, akkor meg nem csinálsz magadból trófeát.


Mindegy, hogy hány évvel idősebb, éppen veled egykorú is lehet, azt döntsd el, hogy egy strigula akarsz lenni vagy annál büszkébb vagy? Rutinos a faszi, és nyugodj meg, 10 év múlva is ugyanezt a szöveget fogja nyomatni másoknak.


Inkább másik edzőt keress, és mondd meg neki, hogy igen, Te vagy az a nő, aki nemet mond a szépfiúnak.

2013. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor kerdezi, hogy mikor csokolhat meg, akkor nem kene csendben uldolgelned, hanem megmondani neki kerek perec, hogy igen vagy nem.. nem lehet tudni, hogy mibol lesz komoly kapcsolat, de a leirtak alapjan ez a ferfi nem tunik tul huseges tipusnak.. en a te helyedben megmondanam neki, hogy ne haragudjon, de nem lehet koztetek semmi... ha hetekkel ezutan mar masnal probalkozna, akkor legalabb megusztad, h kihasznaljanak.. viszont ha azt latod h kicsit magaba zuhant, akkor meg mindig van lehetoseged lepni, lehet h tenyleg komoly erzesi voltak..
2013. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van...nekem csak az a furcsa (bar lehet csak magamat hitegetem) hogy ez ket eve igy megy...Ket evtol szinte naponta kapok tole smst, vagy van tole hivasom.

Termeszetesen van nekem is jo nagy szam:) es mondtam neki tobbszor hogy ne hajtsa mar ezt allandoan, mert ugyse dolok be neki...Amugy most jottem haza es ahogy szalltam ki a kocsibol megfogta a kezem es visszahuzott meg megkerdezte hogy akkor ma sem lesz csok???

2013. jún. 27. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd, te vak vagy? Nem veszed észre, hogy nem rád kíváncsi, mert akkor téged meséltetne, hanem szimplàn csak meg akar dugni, csók így, csók úgy, te meg mint az elsőbálos szűzlány, már az esküvőt tervezed... Pont addig fog szépeket írkálni és mondani, amíg egypárszor meg nem fektet, utána lepattint, mint a többieket előtted.
2013. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!