Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromat bevitték a rendőrség...

A páromat bevitték a rendőrségre. Hogy lehet látogatni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, a páromat tegnap délután bevitték a rendőrök. Szerintem azért, mert a közmunkát nem dolgozta le, ami 15 nap. Nincs bejelentett munkahelye jelenleg. Bíróságra általában 72óra után mehetnek- de lehet, hogy már volt bíróságon, azt mondta a rendőr. A bírón múlik, hogy kiengedik e 72óra után, vagy nem. Van pártfogója! Ez számít valamit? Ha nem engedik ki, akkor lehet mindennap látogatni menni? A látogatáshoz nekem kell fogadnom ügyvédet?

2013. jún. 28. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre a kérdésekre ennyi info alapján itt senki nem fog tudni válaszolni neked. Miért nem mész be a rendőrségre, és kérdezed meg ott?
2013. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
nembaj az ha bentmarad pár napra a buckalakó
2013. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
NEm egyszerubb lenne felhivni a rendorseget, s ott megkapod a hasznos valaszt is!
2013. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyébként az honnan vetted, hogy csak 72 óra után mehetnek a bíróságra? Ha ezt rendőr mondta neked, akkor érdemes ügyvédet fogadnod, mert hazudott.
2013. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
hááá menny be az annyáva dikkmán!
2013. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
15 nap közmunka pedig nem tudom, hány nap fogdának felel meg, szóval ja, érdeklődj utána
2013. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Fel kellőket hívni. Látogatás ott van, ahola fogda, gondolom, erre a pár napra nem viszik BV-be.


Fogdára akkor mehetsz, ha az előadójával megbeszélted előzetesen.

Börtönben nehezebb, ott nem megbeszélés kérdése, hanem 2 hetente van látogatás, amikor te is mehetsz, de ahhoz kell látogatási papír.

2013. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért mennének bIróságra, csak a közmunkát kéne leülnie, gondolom bIrságot kapott, amit nem tud kifizetni. Menj be, fizesd ki és kijöhet.
2013. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

BV-be vitték, Nagy Ignácba. Nem tudom, hogy ez milyen hely pontosan.

Reggel 10 óta járkálok a rendőrségen, míg egy segített, és megmondta a címet.

Rendőr mondta a 72órát.

Felhívtam ezt a Nagy Ignác fogdát, csak délután 2ig adhattak ki információt, hívjam hétfőn legközelebb, azt mondták a telefonba...

2013. jún. 28. 19:12
 10/18 A kérdező kommentje:
Mennyit kéne fizetnem? kb?
2013. jún. 28. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!