Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy szakítsak a...

Nem tudom, hogy szakítsak a párommal? Egyszerűen nincs arcom, mert úgy jön le, hogy direkt használtam ki.

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon megszerettem,20 éves voltam ő 28.Két éve vagyunk együtt,ő dolgozott (és költött rám) én csak állandóan tanultam (egyetem) így nem dolgoztam,vagy csak ideiglenesen,de alig költöttem pénzt a kapcsolatunkba.

Szóval,sokszor meghívott enni,szórakozni,belépők és sokat kocsikáztunk,szóval tonna számra fogyott a drága benzin is,vett nekem ajándékba egy robogót is.Végül eljött annak az ideje,hogy együtt éljünk.Kicsit kevesebb,mint egy év után kibérelete (elég olcsón),szüleim addig is kiadott lakását,végül hozzá költöztem.A lakást teljesen felújítottuk,festettük,falat bontottunk,barkácsoltunk minden.(Amióta odaköltöztem már nem fizetett a szüleimnek)

Végül is több mint 1 év alatt,elég sokat vásárolt bele,méghozzá olyanokat,amiket nem tudok neki visszaadni pl: festék.

Napról napra még jobban szeret engem a barátom,én valamiért elhidegültem pár hónapja.Nem tudom mi történt,senkibe nem szerettem bele,nem bántott meg,sosem veszekedtünk még,nincs punnyadás.Egyszerűen egy szép reggelen érzelemmentesen keltem fel vele kapcsolatban és bárhogy is próbáltam visszarázódni,nem megy.Szakítani szeretnék,de nincs pofám.Ő imád,szeret,tisztel még tovább tervez én meg szemétnek érzem magam és még csak kompenzálni sem tudom =/

Pláne még az is bennem van,hogy tavaly elvitt 1 hónapra nyaralni Olasz tengerpartra,amiért éjt nappalá téve sok műszakban dolgozott :(((


2013. jún. 30. 22:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Komolyan soha nem akartam kihasználni,hosszú távra terveztem vele,fél év múlva már diplomás leszek,szeptembertől meg már dolgozom is,szóval anyagilag sokkal jobban állnánk,de nem szeretem.

Bocsánat a bugyuta megfogalmazásért és a sok-sok szóismétlésért.

2013. jún. 30. 22:45
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A robogot mindenkepp add vissza, es ha ugy erzed igazsagosnak, akkor adj neki valamennyi penzt, ha mar van beveteled.
2013. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Elhiszem, hogy rosszul jön ki, de nem csak a pénz létezik a világon! Nem adott volna, ha nem szívből adja, nem gondolom, hogy a szeretetedet akarta megvásárolni. Ha ő utólag fogja majd a fejét, hogy mennyi pénze van benned, akkor az ő indíttatásai voltak rosszak. Amúgy az 1 év, amikor nem fizetett albérletet, nem hiszem, hogy annyira kevés pénz.
2013. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
64%
Meguntad hogy mindent a feneked alá tesz, ez érthető. Persze értem, hogy nem akartad kihasználni, de mégis rosszul érzed magad. Szerintem nem hűltek ki az érzéseid, ha azt mondod hogy egyébként semmi baj nincs a kapcsolatban, hanem csak meguntad a túl sok kedvességet, lehet hogy te egyszerűen csak nem ilyen beállítottságú vagy. Próbáld meg megbeszélni vele, hogy hagyjon téged is érvényesülni, tegyél te is a kedvére. Ez nem kell, hogy pénzben nyilvánuljon meg, ha neked esetleg nem telik rá. Szervezz te is programokat, olyanokat amihez nem kell pénz, vagy ha igen, akkor a te pénzedből legyen, találj ki olyan meglepetéseket amiket ő szeret. Nehogy egy idő után ő is beleunjon. Ha minden más rendben van, ezért szerintem ne szakíts vele, csupán lelkifurdalásból, és mert úgy érzed már nem a régi. Különben is a szerelem átalakul egy idő után szeretetté, lehet hogy nálad is ez van, csak megijedtél tőle mert nem tudod hova tenni az új érzést.
2013. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Rengeteget dolgozott és költött. =/

Nem szereti a motorokat,neki autója van,azért kaptam mert azzal könnyebben bejárok egyetemre és gyorsabban is.Nem hiszem,hogy bármit is visszafogad,de most akkor az összes ajándékát "pakoljam össze?"

2013. jún. 30. 22:52
 6/18 A kérdező kommentje:

Jajj,aktív voltam a kapcsolatban!Rengeteg midnent szerveztem,találtam ki,leptem meg.Nagyon kreatív és romantikus vagyok,bőven kedvében jártam sokszor.

Érvényesülök én is,mert mellette tanultam meg egy nyelvet,kezdtem el egy másikat és tanultam meg vezetni és csináltam már pár tervet,ami meg is valósult csak más nevével,szóval nem hiszem,hogy ez a baj.

Egyszerűen nem kívánom már,hogy hozzámérjen sem.

2013. jún. 30. 22:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
háát, én már egy vénasszony vagyok hozzád képest, de én bizony azt mondom, hogy a semmitől nem hűl így ki egy kapcsolat. Nyilván ka van, amit vagy nem akarsz elárulni nekünk vagy magadnak sem vallod be. El kéne agyalgatnod ezen egy kicsit, mert korán sem biztos, hogy vége ennek a kapcsolatnak. próbáld letisztázni az okát és ha sikerült, akkor tudunk segíteni, h merre tovább:))
2013. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Belefásultál a hétköznapokba..... előfordul. Szerintem, ülj le vele beszélni hogy te tudja ö is a dolgokat . Az anyagi részét most felejtsd el egy kicsit, koncentrálj az Érzelmi részére a történetnek. Ha kiüt a balhé, úgyis felhánytorgatja, ha meg nem akkor egyértelmű hogy te nem fogod szóba hozni.
2013. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Lehet,hogy le leszek pontozva, de én teljesen megértelek! Velem is megtörtént,hogy egy reggel arra ébredtem, már nem szeretem az amúgy odaadó és figyelmes párom. 2,5 év után szakitottunk.

Szerintem vonatkoztass el az anyagi dolgoktól és koncentrálj arra,amit érzel. Jó lenne,ha neki is jeleznéd, hogy már nem vagy boldog és ez nem az ő hibája,csak most nem érzed azt a tüzet,amit eddig. Ha értelmes,akkor néhány átbeszélgetett éjszaka után (nem átveszekedett) közösen döntésre tudtok jutni, hogy hogyan tovább.

2013. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nincs semmi,kb 3 hónapja csak agyalok,hogy vajon mi lehet a gond,de nem találok semmit.Nem tetszik senki,nem bántott meg.Egyszerűen elmúltak az érzéseim.

Őszintén nem tudom,hogyan közelítsem meg a témát sem.Imád engem,okot sem tudok mondani mi bajom van.

Ötletek?

2013. júl. 1. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!