Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog,...

Mi volt a legdurvább dolog, beszólás, üzenet amit a sógornődtől kaptál?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy téged hibáztatott a testvére dolgai miatt?

Volt már olyan, nem engedte, hogy a gyerekeit lássad?

Volt már olyan, hogy ordibálva hívott fel és mocskolt SMS-ben?

Volt már olyan, hogy nem akart téged látni örökre?

Volt már olyan, hogy kínozta telefonban a párodat, vagyis a testvérét?



2013. júl. 7. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém "hátulról" támadott. Felajánlotta a -most már- férjemnek, hogy ha nem vesz el engem, akkor havonta egy komolyabb összeggel támogatja. Mint valami középkori lányregényben, csak sajnos ez megtörtént, komolyan gondolta.
2013. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

"nem mondták még neked, hogy büdös vagy?" --> ki voltam izzadva, nyár volt.


" te most már minden nap jönni fogsz?" --> azon a héten harmadjára voltam náluk a kisbabájuk miatt, mert ő a keresztfiam, és ki akartam mozdulni az albérletemből és ezek szerint soknak érezte már.


De még sorolhatnám azokat, amikre nem figyelt tíz év alatt, ő egyedüli gyerek amúgy.

2013. júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére exsógórnő (a sógorom exe).

Annyi minden volt, hogy fel sem tudom sorolni...


Mindenért még én is coltam hibás, közbn a párom testvéréeől volt szó


Otthagytam miatta a munkahelyem, mert kolléganők coltunk, inkábba munkanélküliseg, idegileg kikészített, nem tudtam aludni, szorongással menetm dolgozni, ha ő is benn volt.



Anyósomnál sározott, munkahelyen is.


Egyszer megöleltem búcsúzkodáskor a sógoromat, nekünkesett hogy biztos lefekszünk egymással...

Köpni nyelni nem tudtunk.


A legmeghökkentőbb



"Lehet, hogy a családba te kerültél előbb, de a munkahelyre n, ezt már nem veheted el tőlem...."



Nagyon fájt neki, hogy én 2 hónap után bekerültem arra a pozícióra, amire évek óta fájt a foga, úgy hogy én nem akartam, és tiltakoztam ellene, de megkaptam, hogy vagy az, vagy el lehet menni...


Pontosan tudta, hogy én nem vágytam arra, mégis úgy viselkedett velem, minthaelvettem volna tőle...


Nagyon sok minden volt.....jajjaj többet enm szabad ilyen kérdésre válaszolnom, mert megint kivert a víz ha rágondolok..

Szerencsere a sógorom is rájött, megszakított mindennemű kapcsolatot, 3 év volt csak, de őt is leépítette, még jó, hogy nem lett gyerekük...

2013. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk alattomosan a hátunk mögött szidott minket (engem és a párom->sógorom testvére). Észre is vettük, hogy a sógor másképpen viselkedik....már szerencsére csak exsógornő.
2013. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

A férjemnek nemrégiben elhunyt az édesapja. Én beteg vagyok, nem tudtam hazamenni vele a temetésre. A kedves sógornő, aki aféle lassú víz partot most típus, akiről a fr.nc se gondolta volna, hogy képes lesz hátba támadni a temetés napján egy gyásztól megtört embert, rárontott a férjemre és nyakonöntötte egy rakás hamis bűntudattal (hogy a papa miért halt meg és mennyit volt beteg előtte etc.), végeláthatatlan panaszáradattal, hogy neki mennyi a rezsije, a költésége, nem tud megélni, mi lesz a gyerekivel, a férje nem kap fizetést stb.


Mi kölföldön élünk, de nem vagyunk krőzisok. Mindent magunk teremtettünk meg magunknak, kőkemény melóval. Arra ment az egész cirkusz, hogy ingyen ajánljuk már fel, hogy ennyi meg annyi pénzt adunk nekik, persze, nem kölcsön! Csak úgy, mert a sógornő szerint jár (!) neki a pénz, nekünk pedig úgyis van... Azt hittem, nem hallok jól.


Apuka soha nem panaszkodott, mindenki örökké mismásolt, ha megkérdeztük, hogy mi a helyzet. Mindenki tette, hogy jó és a szép a világ, megy a szekér, most pedig visszamenőleg hátba szúrják azt, aki a földön van.


Na nálam ezzel betette a kaput a sógornő, egy életre, az biztos.

2013. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön éltünk, a sógornő írt egy levelet. Az akkori férjem (már elváltunk) meg is mutatta, mert ő is le volt döbbenve. A csaj olyanokat írt, hogy ők milyen jól kijöttek addig, míg én a sárkány el nem raboltam tőle, és sokkal jobb lett volna, ha a barátnőjét veszi el feleségül, akkor mind egy házban lakhatnának, és neki is milyen jó lenne, ha együtt lakna a barátnőjével. Ledobtam az ékszíjat, mivel mikor meglátogatott bennünket, egy csomó ruhát vettem neki, fizettem a drága éttermeket.
2013. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A párom nővére a hátam mögött sározott az anyósomnak, hogy én közéjük állok.. ráadásul amikor ő kavarta a kakit, sikerült úgy alakítani a dolgokat, hogy szintén én legyek a hibás amikor isten látja lelkemet semmi rosszat nem tettem, vagy mondtam.

A szemembe persze nagyon kedves és aranyos tud lenni.

2013. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik teljesen zakkant szó szerint 24 éves és semmit nem tud csak csavarogni meg hisztizni. A másik teljesen normális. Vele jól kijövök.
2013. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy megbízhatatlan vagyok, mert még nincs meg a diplomám, az "ilyen nem is ember". (neki több is van, mégis egy rosszindulatú szemét vénlány)
2016. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!