Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy már óvodás gyerekek tudják, hogyan lesznek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tudás még nem ártott meg senkinek!

Az értelmi szintjükön is el lehet mondani, nem kell pórnót nézetni, hogy felfogja. A gyerek pedig kérdez, és arra bizony válaszolni kell.

2013. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Az, hogy nem hiszem el, hogy tudják és értik. Ez olyan mint amikor a szuper anya mindenhol azt hangoztatja, hogy a 3 éves gyerek számolj, pedig csak betanította neki mondókaként és fel sem fogja mit mond.
2013. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, a gyereknek soha nem szabad hazudni, mindent a saját szintjén kell elmagyarázni. Az óvodás sem mindegy, hogy 3 vagy akár hét éves. És mi az, hogy tudja, hogyan lesz? "Anya és apa szereti egymást, megölelik egymást, és így lesz anya hasában a kistesó" vagy "a spermium megtermékenyíti a petesejtet"?
2013. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért kétlem,hogy

a 3 évesek tökéletesen tudnák, hogyan készülnek.

2013. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fölösleges hitegetni őket, hogy "a gólya hozta őket". Annyit megért a kisgyerek is, hogy mielőtt megszülettél, anya pocakjában voltál. Egyébként gyerektől függ, hogy mikor kezd el érdeklődni. Én emlékszem, hogy azt egész pici koromtól tudtam, hogy az anya hasában van a kisbaba, de csak olyan 8 éves korom körül kezdett komolyan érdekelni. Akkor anya elmondta, az én szintemen, teljesen természetesen. Jobb, mintha az utcán szedtem volna fel. De pl. az öt éves unokahúgom már most képben van...
2013. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Múltkor az egyik megkérdezte a másiktól: - Láttad a Bosszúállókat? Válasz: - Igen persze!


Ezek után a fogamzás nem nagy téma sztem...náluk.


Mondjuk én nem nézetnék Bosszúállókat az óvodás gyerekemmel, de nem vagyunk egyformák.

2013. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Már miért ne tudhatnák, a gólyás meg a méhhecskés mese amúgy se hihető és eléggé gáz is.
2013. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Szerintem sokkal gázabb, ha a gólyamesével etetik őket, szerintem úgyse veszik be a gyerekek, és cska összezavarja őket. Nem kell tudja a részleteket, elég annyi, hogy anya és apa szeretik egymást és szeretnének kisbabát, akkor anya hasában elkezd növekedni. Vagy valami ilyesmi.
2013. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem ha odajutok hogy erről mesélnem kell a gyereknek akkor simán megy.Nem gondoltam hogy 3évesen rákérdez.annyit mondtam neki hogy anya és apa nagyon szeretett volna kisbabát és igy lettél te,anya hasában növekedtél.Következő kérdés hogy hogyan kerültem be.Na itt fagytam le mert nem tudtam mit is mondhatnék neki,megbezséltük hogyha nagyobb lesz elmesélem neki.Aztán még egy csomo kérdés hogy hogyan születik a kisbaba,ez sima ügy,doktor bácsi kiveszi,megint a kinos kérdés...hogy?

Szoval összeségében azt mondom nem nagy kunszt ha már egy ovodás ezt tudja,gyerekeket ez erdekli.

2013. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!