Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a családok ahol nem...

Azok a családok ahol nem dolgozik egyik szülő sem hogy élnek meg?

Figyelt kérdés
PL.a kissebbségi családokban általában nem dolgozik egyik szülő sem,de még a nagyszülök sem viszont gyerek van min.3-4.Ők hogy élnek meg?hogyan fizetnek rezsit,telefont.stb...?!
2013. júl. 11. 16:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Segílyekbű plusz bűncselekményekből élnek meg.
2013. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, első! a bodzázás meg a vasazás a titkuk:-D
2013. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ok,de nem vasazhat mind.

Miből tartanak 4 gyereket?Miből iskoláztatnak 4 gyereket pl.?

2013. júl. 11. 16:34
 4/23 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam még csak bölcsödés de már ennek is komoly anyagi vonzata van,min.10-15ezer havonta ha belevesszük a ruházkodást,bölcsödei díjat,néha 1-1 csokit vagy ivólét...és akkor még ott van a lakhatás,étkezés,számlák,nagyon nagy összeg...ezeket nem lehet vasazásból fedezni vagy igen?!?!?!
2013. júl. 11. 16:36
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Hát erre én is kíváncsi lennék! A gyerek viszi el a legtöbb pénzt, még ha nem is csili-billiben él. Nekünk nincs gyerek, de mi is néha épp hogy kijövünk, (nem egy fix fizetésünk van) és semmi extra nincs az életünkben, és nagyon sokszor a párizsis kenyér a max.
2013. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok a családiból és különböző segélyekből élnek,ami az igénytelenséggel párositva gondtalan életet biztosit nekik.
2013. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Segélyek, lopás. Minél több a gyerek, annál több a segély. A lopást nem fejtem ki bővebben, mert mint tudjuk cigánybűnözés nincs. :)
2013. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
3-4 gyereknél már jó kis családi pótlékot kapnak, ingyen van a tankönyv, étkezés z iskolában, óvodában. Ingyen iskolafelszerelés, pénzt kapnak, ha jár a gyerek óvodába, segélyek, kisebbségi önkormányzat elég jelenősen támogatja őket...stb....
2013. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok segély,családi, gyes.Meg hát ott nincsenek igények,mint jobb helyeken.Nem járnak bölcsibe az oviba a sok gyerek miatt ingyen esznek.A rongyokat meg mikor honnan szedik össze.Nálunk mikor vittek ingyen ruhát a családsegítőbe a kisebbségiek ott álltak az ajtónál.Végignézni is szörnyű volt,hogy a 6 éves felvette a 10 évesre való cipőt nehogy.elvigyék.Meg hát több réteg ruhát vettek magukra.Kérdező gondolom ti nem így éltek meg itt a válaszolók sem ahogy olvastam,én is csak láttam.Igy könnyű megélni..az más tészta hogy milyen élet ez..
2013. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyunk kisebbségiek, de egyik szülőm sem tud dolgozni, az egészségük miatt.

Nagymamám is velünk él, így 4-en az ő nyugdíjából és a családi pótlékból élünk. Nincs testvérem.

2013. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!